נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

החתונה היוונית שלכם תהיה בלתי נשכחת

חתונה אזרחית מדינות

הרבנות הראשית לישראל מסרבת להעניק לכם את האפשרות להתחתן בארץ? או שאולי אתם לא מעוניינים להינשא בטקס נישואין דתי-מסורתי מתוך בחירה? כך או כך האלטרנטיבה העומדת בפניכם היא אחת – לערוך טקס חתונה אזרחי באחת מהמדינות הנמצאות מעבר לים. כיוון שהרבנות היא המוסד הדתי והרשמי האחראי על מתן תוקף ותעודת נישואין לבני זוג, זוגות שרוצים להינשא בגבולות ישראל מוכרחים לעמוד בתנאים שהרבנות מציבה, דבר שהוא בלתי אפשרי עבור זוגות חד מיניים, זוגות מעורבים וזוגות אחרים שחוקי הדת היהודית אינם מאפשרים להם להינשא "כדת משה וישראל".

חתונה אזרחית מאפשרת לבני זוג לקיים טקס נישואין מתוך בחירה חופשית ועל פי העדפות אישיות, כיוון שהטקס עצמו נערך על ידי רשות אזרחית ולא מוסד דתי מסוים, כך שאין כל כללים או חוקים דתיים המונעים מבני זוג לממש את האהבה והזוגיות שלהם וכמובן הרצון להקים בית משותף בישראל. כיוון שהרשויות בישראל יכולות להכיר בבני זוג כנשואים רק לאחר שקיימו טקס חתונה אזרחית מחוץ לגבולות הארץ, כדאי להכיר את כל הנושא של חתונה אזרחית מדינות בהן ניתן להינשא בצורה פורמלית.

חתונה אזרחית בקפריסיןהרשויות בישראל יכולות להכיר בבני זוג כנשואים רק לאחר שקיימו טקס חתונה אזרחית מחוץ לגבולות הארץ, כדאי להכיר את כל הנושא של חתונה אזרחית מדינות בהן ניתן להינשא בצורה פורמלית.

בחרנו לפתוח את היעד הזה את רשימת חתונה אזרחית מדינות, כיוון שמדובר על אחד מהיעדים הבולטים והמועדפים ביותר על ידי זוגות ישראלים. חתונה אזרחית בקפריסין מאפשרת לזוגות לערוך את טקס החתונה כמה שיותר קרוב לארץ, וכך לעיתים אפילו ליהנות מהאפשרות של עריכת טקס חתונה וחזרה לארץ ביום אחד בלבד!

קפריסין מקבלת בברכה זוגות שרוצים להינשא במדינה בצורה אזרחית, וכמובן גם זוגות ישראלים, ולכן ההליך הבירוקרטי של טקס החתונה הוא קצר ופשוט מאוד בהשוואה למדינות אחרות בעולם. לאחר עריכת הטקס בבית העירייה, לרוב בעיר הבירה לרנקה, בני הזוג מקבלים לידיהם את תעודת הנישואין והאישור הרשמי כי הם נשואים.

זוגות שמעוניינים לשלב בתהליך החתונה גם חופשה מפנקת ורומנטית, יבחרו להגיע לאיה נאפה כדי לערוך במקום את טקס החתונה ולהישאר לבלות בעיירת הנופש עוד מספר ימים.

חתונה אזרחית בארצות הבריתקפריסין הינה בראש רשימת חתונה אזרחית מדינות, כיוון שמדובר על אחד מהיעדים הבולטים והמועדפים ביותר על ידי זוגות ישראלים.

גם ארצות הברית הפכה להיות יעד חם ופופולרי בקרב ישראלים לתכנון חתונות אזרחיות, למרות שמדובר על יעד רחוק יותר ולכן גם יקר יותר. זוגות שבידיהם התקציב המתאים לכך, יוכלו לערוך חתנה אזרחית במגוון מדינות וערים בארצות הברית כמו ניו יורק וגם לאס ווגאס הידועה כעיר הבילויים והחתונות. ההליכים הבירוקרטיים לעריכת טקס החתונה הם פשוטים ונוחים, ולרוב מצריכים מבני הזוג להציג מסמך רשמי ממשרד הפנים בישראל המוכיח כי הם אינם נשואים כבר לבני זוג אחרים (טופס תמצית רישום).

בלאס ווגאס ניתן למצוא מגוון מקומות ייעודיים לעריכת טקסי חתונה, כמו כנסיות, אולמות קונספט וגם אפילו בתי כנסת לזוגות שרוצים לשמור על מאפיינים דתיים בטקס החתונה שלהם. בשונה מחתונה מסורתית שנערכת בארץ בהתאם למנהגים וטקסים מעט מיושנים, חתונה אזרחית בארצות הברית מאפשרת לבני הזוג לערוך אותה בדיוק כפי שהם רוצים וחולמים.

חתונה אזרחית בצ'כיה

חתונה אזרחית מדינות בהן ניתן להינשא בצורה פורמלית - כייצד מתבצעת חתונה אזרחית בקפריסין

טקס חתונה הוא הליך מרגש ורומנטי, ולכן ישנם זוגות רבים שבוחרים בצ'כיה כיעד המועדף לערוך את החתונה האזרחית. פראג היא עיר הבירה של צ'כיה, והיא גם העיר המוכרת והאהובה הודות לנופים ולמקומות הפסטורליים והרומנטיים שהיא מציעה לכל המבקרים במקום. זוגות יכולים לתכנן את טקס החתונה בפראג, כאשר הטקס נערך בבית העירייה על ידי נציג העירייה ובסיומו בני הזוג מקבלים לידיהם את תעודת הנישואין חתומה בחותמת אפוסטיל, שללא חותמת זו היא לא תקבל את ההכרה הדרושה בישראל.

בשונה ממדינות כמו ארצות הברית וקפריסין, הליך תכנון החתונה בצ'כיה הוא מעט יותר מורכב אם מבחינת המסמכים שעל בני הזוג להמציא לפני הגעה לבית העירייה ואם מבחינת שריון תאריך לחתונה. כמו כל מדינה אחרת, גם המסמכים הרשמיים שמביאים מהארץ צריכים להיות מתורגמים על ידי נוטריון, כאשר הדרישה של הרשויות בצ'כיה היא לתרגם אותם לשפה המקומית בלבד. כיוון שזהו יעד פופולרי לקיום טקסי חתונה לא רק עבור זוגות ישראלים, יש לשריין מקום מראש מול בית העירייה הנבחר ולא לצפות שיהיה מקום מהרגע להרגע.

חתונה אזרחית באיטליהאחת המדינות לתכנון חתונה אזרחית היא איטליה, שידועה לא רק בזכות האוכל הטעים שיש בה אלא גם בגלל המקומות והנופים המיוחדים והרומנטיים שמהווים את היעד המושלם למימוש הקשר הזוגי

יעד נוסף ורומנטי לתכנון חתונה אזרחית היא איטליה, שידועה לא רק בזכות האוכל הטעים שיש בה אלא גם בגלל המקומות והנופים המיוחדים והרומנטיים שמהווים את היעד המושלם למימוש הקשר הזוגי. כיוון שאיטליה הינה אחת ממדינות אירופה, הטיסה אליה היא קצרה יחסית מישראל ונמשכת כארבע שעות בלבד. כמו כל מדינה אחרת בה עורכים טקס חתונה אזרחית, גם לפני ההגעה לאיטליה על בני הזוג להכין את כל הניירת הדרושה לכך, שהיא כמובן מתורגמת וחתומה על ידי נוטריון. נוסף לטופס תמצית רישום, על בני הזוג להציג מסמך רשמי חשוב הנקרא "נולה אוסטרה" שזהו מסמך בו ישראל לא מביעה התנגדות למימוש נישואי הזוג באיטליה.

בשונה ממה שנהוג לחשוב, עריכת חתונה באיטליה לא חייבת להיות יקרה במיוחד. הודות לקרבה היחסית לישראל, זוגות יכולים לערוך את החתונה החלומית שלהם בצורה אינטימית וקטנה עם כמה בני משפחה וחברים, ולחסוך לא מעט כסף במקום לערוך חתונה גדולה והמונית בארץ שיכולה להגיע לכמה מאות אלפי שקלים. בכדי לתכנן חתונה איכותית אך גם לא יקרה מדי, יש לבחור את מקומות הלינה בהתאם ולהעדיף לבחור מלונות ובתי הארחה פשוטים ולא יוקרתיים, ובאיטליה יש לא מעט עיירות ציוריות ויפות שמציעות מקומות שהייה נוחים וצנועים.

חתונה אזרחית ביווןגם יוון מצטרפת לרשימת המדינות הפופולריות לעריכת נישואין אזרחיים, כאשר ישראלים בוחרים ביעד הזה בעיקר בגלל הקרבה הגיאוגרפית לישראל

גם יוון מצטרפת לרשימת המדינות הפופולריות לעריכת נישואין אזרחיים, כאשר ישראלים בוחרים ביעד הזה בעיקר בגלל הקרבה הגיאוגרפית לישראל. למעשה, כמעט כל יעד שהטיסה אליו היא קצרה יחסית כך העלות של הטיסה תהיה נמוכה יותר. פרמטר זה מעניק לישראלים את ההזדמנות להתחתן בחו"ל גם אם ברשותם תקציב נמוך יחסית, כיוון שגם מקומות הלינה ועלויות המחייה במדינה הן זולות יחסית ומעניקות מגוון אפשרויות לזוגות.

נוסף לכך, ההליכים הבירוקרטיים לתכנון חתונה אזרחית ביוון גם הם נוחים ופשוטים יחסית, כיוון שיוון היא בין המדינות המעודדות את תחום הנישואין האזרחיים בשטחה בעיקר כדי למשוך כמה שיותר תיירים ממדינות זרות. לכן המסמכים והאישורים שיש להציג לרשויות ביוון לפני הטקס זהים לאלו שבקפריסין, כאשר כל הניירת צריכה להיות מתורגמת ליוונית וחתומה בידי נוטריון מוסמך.

חתונה אזרחית בגרמניה

בגרמניה יש מגוון ערים מרכזיות בהן זוגות ישראלים יכולים להינשא כמו ברלין, פרנקפורט או מינכן כאשר המדינה איננה מציבה קשיים בירוקרטיים כאלו ואחרים עבור אזרחים זרים שרוצים לערוך חתונה אזרחית. למעשה, גרמניה לא מבדילה בין אזרח ישראלי לאזרח צרפתי שרוצה להינשא במדינה, דבר המעלה את הנוחות של התהליך עבור זוגות שרוצים לקיים טקס חתונה מהיר ופשוט יחסית.

בין המסמכים הנדרשים להציג לצורך טקס הנישואין במדינה קיים טופס תמצית הרישום המחייב, וכן תעודת לידה של כל אחד מבני הזוג שמוכיחה כי הם מעל לגיל 18. זוגות צעירים מכך יצטרכו להציג אישורים מתורגמים של הוריהם המסכימים לערוך את החתונה.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חתונמי - נישואים אזרחים
חתונמי - נישואים אזרחים

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

בלוג

זכויות רפואיות

זכויות רפואיות הוא מונח המשמש לתיאור זכויותיו של אדם המקבל טיפול רפואי. זכויות המטופלים כוללות את הזכות לקבל יחס בכבוד

בלוג

ויאגרה ללא מרשם: האם יש דבר כזה?

שנים רבות הויאגרה הישנה שלטה בשוק הפתרונות לאין אונות ושפיכה מוקדמת. ההליך היה ידוע לכולם, פנייה מביכה לרופא על מנת

חתונה בקפריסין
חתונה בישראל
חתונה בפראג/סיישל/יוון