fbpx

חתונה אזרחית מדינות

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

הרבנות הראשית לישראל מסרבת להעניק לכם את האפשרות להתחתן בארץ? או שאולי אתם לא מעוניינים להינשא בטקס נישואין דתי-מסורתי מתוך בחירה? כך או כך האלטרנטיבה העומדת בפניכם היא אחת – לערוך טקס חתונה אזרחי באחת מהמדינות הנמצאות מעבר לים. כיוון שהרבנות היא המוסד הדתי והרשמי האחראי על מתן תוקף ותעודת נישואין לבני זוג, זוגות שרוצים להינשא בגבולות ישראל מוכרחים לעמוד בתנאים שהרבנות מציבה, דבר שהוא בלתי אפשרי עבור זוגות חד מיניים, זוגות מעורבים וזוגות אחרים שחוקי הדת היהודית אינם מאפשרים להם להינשא "כדת משה וישראל".

חתונה אזרחית מאפשרת לבני זוג לקיים טקס נישואין מתוך בחירה חופשית ועל פי העדפות אישיות, כיוון שהטקס עצמו נערך על ידי רשות אזרחית ולא מוסד דתי מסוים, כך שאין כל כללים או חוקים דתיים המונעים מבני זוג לממש את האהבה והזוגיות שלהם וכמובן הרצון להקים בית משותף בישראל. כיוון שהרשויות בישראל יכולות להכיר בבני זוג כנשואים רק לאחר שקיימו טקס חתונה אזרחית מחוץ לגבולות הארץ, כדאי להכיר את כל הנושא של חתונה אזרחית מדינות בהן ניתן להינשא בצורה פורמלית.

חתונה אזרחית בקפריסיןהרשויות בישראל יכולות להכיר בבני זוג כנשואים רק לאחר שקיימו טקס חתונה אזרחית מחוץ לגבולות הארץ, כדאי להכיר את כל הנושא של חתונה אזרחית מדינות בהן ניתן להינשא בצורה פורמלית.

בחרנו לפתוח את היעד הזה את רשימת חתונה אזרחית מדינות, כיוון שמדובר על אחד מהיעדים הבולטים והמועדפים ביותר על ידי זוגות ישראלים. חתונה אזרחית בקפריסין מאפשרת לזוגות לערוך את טקס החתונה כמה שיותר קרוב לארץ, וכך לעיתים אפילו ליהנות מהאפשרות של עריכת טקס חתונה וחזרה לארץ ביום אחד בלבד!

קפריסין מקבלת בברכה זוגות שרוצים להינשא במדינה בצורה אזרחית, וכמובן גם זוגות ישראלים, ולכן ההליך הבירוקרטי של טקס החתונה הוא קצר ופשוט מאוד בהשוואה למדינות אחרות בעולם. לאחר עריכת הטקס בבית העירייה, לרוב בעיר הבירה לרנקה, בני הזוג מקבלים לידיהם את תעודת הנישואין והאישור הרשמי כי הם נשואים.

זוגות שמעוניינים לשלב בתהליך החתונה גם חופשה מפנקת ורומנטית, יבחרו להגיע לאיה נאפה כדי לערוך במקום את טקס החתונה ולהישאר לבלות בעיירת הנופש עוד מספר ימים.

חתונה אזרחית בארצות הבריתקפריסין הינה בראש רשימת חתונה אזרחית מדינות, כיוון שמדובר על אחד מהיעדים הבולטים והמועדפים ביותר על ידי זוגות ישראלים.

גם ארצות הברית הפכה להיות יעד חם ופופולרי בקרב ישראלים לתכנון חתונות אזרחיות, למרות שמדובר על יעד רחוק יותר ולכן גם יקר יותר. זוגות שבידיהם התקציב המתאים לכך, יוכלו לערוך חתנה אזרחית במגוון מדינות וערים בארצות הברית כמו ניו יורק וגם לאס ווגאס הידועה כעיר הבילויים והחתונות. ההליכים הבירוקרטיים לעריכת טקס החתונה הם פשוטים ונוחים, ולרוב מצריכים מבני הזוג להציג מסמך רשמי ממשרד הפנים בישראל המוכיח כי הם אינם נשואים כבר לבני זוג אחרים (טופס תמצית רישום).

בלאס ווגאס ניתן למצוא מגוון מקומות ייעודיים לעריכת טקסי חתונה, כמו כנסיות, אולמות קונספט וגם אפילו בתי כנסת לזוגות שרוצים לשמור על מאפיינים דתיים בטקס החתונה שלהם. בשונה מחתונה מסורתית שנערכת בארץ בהתאם למנהגים וטקסים מעט מיושנים, חתונה אזרחית בארצות הברית מאפשרת לבני הזוג לערוך אותה בדיוק כפי שהם רוצים וחולמים.

חתונה אזרחית בצ'כיה

חתונה אזרחית מדינות בהן ניתן להינשא בצורה פורמלית - כייצד מתבצעת חתונה אזרחית בקפריסין

טקס חתונה הוא הליך מרגש ורומנטי, ולכן ישנם זוגות רבים שבוחרים בצ'כיה כיעד המועדף לערוך את החתונה האזרחית. פראג היא עיר הבירה של צ'כיה, והיא גם העיר המוכרת והאהובה הודות לנופים ולמקומות הפסטורליים והרומנטיים שהיא מציעה לכל המבקרים במקום. זוגות יכולים לתכנן את טקס החתונה בפראג, כאשר הטקס נערך בבית העירייה על ידי נציג העירייה ובסיומו בני הזוג מקבלים לידיהם את תעודת הנישואין חתומה בחותמת אפוסטיל, שללא חותמת זו היא לא תקבל את ההכרה הדרושה בישראל.

בשונה ממדינות כמו ארצות הברית וקפריסין, הליך תכנון החתונה בצ'כיה הוא מעט יותר מורכב אם מבחינת המסמכים שעל בני הזוג להמציא לפני הגעה לבית העירייה ואם מבחינת שריון תאריך לחתונה. כמו כל מדינה אחרת, גם המסמכים הרשמיים שמביאים מהארץ צריכים להיות מתורגמים על ידי נוטריון, כאשר הדרישה של הרשויות בצ'כיה היא לתרגם אותם לשפה המקומית בלבד. כיוון שזהו יעד פופולרי לקיום טקסי חתונה לא רק עבור זוגות ישראלים, יש לשריין מקום מראש מול בית העירייה הנבחר ולא לצפות שיהיה מקום מהרגע להרגע.

חתונה אזרחית באיטליהאחת המדינות לתכנון חתונה אזרחית היא איטליה, שידועה לא רק בזכות האוכל הטעים שיש בה אלא גם בגלל המקומות והנופים המיוחדים והרומנטיים שמהווים את היעד המושלם למימוש הקשר הזוגי

יעד נוסף ורומנטי לתכנון חתונה אזרחית היא איטליה, שידועה לא רק בזכות האוכל הטעים שיש בה אלא גם בגלל המקומות והנופים המיוחדים והרומנטיים שמהווים את היעד המושלם למימוש הקשר הזוגי. כיוון שאיטליה הינה אחת ממדינות אירופה, הטיסה אליה היא קצרה יחסית מישראל ונמשכת כארבע שעות בלבד. כמו כל מדינה אחרת בה עורכים טקס חתונה אזרחית, גם לפני ההגעה לאיטליה על בני הזוג להכין את כל הניירת הדרושה לכך, שהיא כמובן מתורגמת וחתומה על ידי נוטריון. נוסף לטופס תמצית רישום, על בני הזוג להציג מסמך רשמי חשוב הנקרא "נולה אוסטרה" שזהו מסמך בו ישראל לא מביעה התנגדות למימוש נישואי הזוג באיטליה.

בשונה ממה שנהוג לחשוב, עריכת חתונה באיטליה לא חייבת להיות יקרה במיוחד. הודות לקרבה היחסית לישראל, זוגות יכולים לערוך את החתונה החלומית שלהם בצורה אינטימית וקטנה עם כמה בני משפחה וחברים, ולחסוך לא מעט כסף במקום לערוך חתונה גדולה והמונית בארץ שיכולה להגיע לכמה מאות אלפי שקלים. בכדי לתכנן חתונה איכותית אך גם לא יקרה מדי, יש לבחור את מקומות הלינה בהתאם ולהעדיף לבחור מלונות ובתי הארחה פשוטים ולא יוקרתיים, ובאיטליה יש לא מעט עיירות ציוריות ויפות שמציעות מקומות שהייה נוחים וצנועים.

חתונה אזרחית ביווןגם יוון מצטרפת לרשימת המדינות הפופולריות לעריכת נישואין אזרחיים, כאשר ישראלים בוחרים ביעד הזה בעיקר בגלל הקרבה הגיאוגרפית לישראל

גם יוון מצטרפת לרשימת המדינות הפופולריות לעריכת נישואין אזרחיים, כאשר ישראלים בוחרים ביעד הזה בעיקר בגלל הקרבה הגיאוגרפית לישראל. למעשה, כמעט כל יעד שהטיסה אליו היא קצרה יחסית כך העלות של הטיסה תהיה נמוכה יותר. פרמטר זה מעניק לישראלים את ההזדמנות להתחתן בחו"ל גם אם ברשותם תקציב נמוך יחסית, כיוון שגם מקומות הלינה ועלויות המחייה במדינה הן זולות יחסית ומעניקות מגוון אפשרויות לזוגות.

נוסף לכך, ההליכים הבירוקרטיים לתכנון חתונה אזרחית ביוון גם הם נוחים ופשוטים יחסית, כיוון שיוון היא בין המדינות המעודדות את תחום הנישואין האזרחיים בשטחה בעיקר כדי למשוך כמה שיותר תיירים ממדינות זרות. לכן המסמכים והאישורים שיש להציג לרשויות ביוון לפני הטקס זהים לאלו שבקפריסין, כאשר כל הניירת צריכה להיות מתורגמת ליוונית וחתומה בידי נוטריון מוסמך.

חתונה אזרחית בגרמניה

בגרמניה יש מגוון ערים מרכזיות בהן זוגות ישראלים יכולים להינשא כמו ברלין, פרנקפורט או מינכן כאשר המדינה איננה מציבה קשיים בירוקרטיים כאלו ואחרים עבור אזרחים זרים שרוצים לערוך חתונה אזרחית. למעשה, גרמניה לא מבדילה בין אזרח ישראלי לאזרח צרפתי שרוצה להינשא במדינה, דבר המעלה את הנוחות של התהליך עבור זוגות שרוצים לקיים טקס חתונה מהיר ופשוט יחסית.

בין המסמכים הנדרשים להציג לצורך טקס הנישואין במדינה קיים טופס תמצית הרישום המחייב, וכן תעודת לידה של כל אחד מבני הזוג שמוכיחה כי הם מעל לגיל 18. זוגות צעירים מכך יצטרכו להציג אישורים מתורגמים של הוריהם המסכימים לערוך את החתונה.

חתונה אזרחית

האם אתם חפצים להתחתן עם יקיר לבכם אך במקום מסוים אתם בעצם מרגישים כי הרשויות מסביבכם הן פשוט לא מפסיקות? הרי שיש לדעת כי בעידן החדש ישנה אפשרויות נוחה למדי להתחבר למסגרת היכולה לחבר אנשים כאלו ואחרים. כעת בעזרת חתונה אזרחית על פני שלל הדרכים שלה תוכלו להישאר לצד עם האהבה שלכם בדרך שכיוונתם אליה מההתחלה. כעת עליכם להיות כנים עם עצמם לדעת אם הדבר מתאים לכם.

גם כיום הרי שחתונה אזרחית סובלת מדעה קדומה מכיוון שאנשים שונים חושבים בסופו של יום כי הדבר חסום בפניהם. ההבנה היא כי ההגעה למקום בו הם שונים מהסביבה שלהם לעיתים מסוגלת להלחיץ. הרצון ליהנות מכול הזכויות אשר קיימות בשביל זוג אשר הוא נשוי מהשורה היא גם דבר שיגרום לכם לפספס הזדמנות. אך אל תהיו אלו ההולכים אחרי רצון הרוב ומפספסים את הייחוד שלכם.

כול אחד מתאים לכאן

הסיבה הראשונה לבחירה בחתונה האזרחית היא הצורך להיות עם האדם אשר אתם אוהבים מבלי שמוטיב הגזע, דת או מין הופך לקובע בעניין. בשונה מחתונה דתית אשר בעיקר מתבססת על חיבור בין שני אנשים ממוצא מסוים הרי שפה ישנו מקרה אחר. אנחנו רוצים לגרום לכם להבין כי בהמשך הדרך החיבור שלכם למי שאתם מחפשים הוא דבר שפשוט יכול להתקיים. הזדמנות זאת מחכה לכם מעבר לפינה בסוף הדרך.

עליכם להבין כי אתם לא צריכים להסיר אנשים כאלו ואחרים שאתם רוצים להתאהב בהם רק בגלל שהם שייכים לאפשרות מסוימת. הדרך להתחבר אליהם בצורה נוחה אכן נמצאת כיום בעידן המודרני בו אנחנו חיים. ברגע שאתם מבינים זאת אנחנו מזמינים אתכם לדעת כיצד דווקא החיבור שלכם יווצר באמצעות חתונה אזרחית. ישנן אפשרויות רבות אשר מתקיימות להם כיום בזמינות ישירה אליכם. יש לשמוח על דבר זה לאורך זמן.

כייצד מתבצעת חתונה אזרחית בישראל
קרדיט תמונה: freepik

כיצד נעשה הדבר בארץ ישראל

לאחר שהספקנו להסביר לכם עד כמה האפשרות של חתונה אזרחית היא נגישה לכול מי שרוצה הרי שכעת נבקש להתקדם לידיעה כיצד

הדבר מתממש. מצד אחד זהו תהליך אשר מכיל בתוכו התעסקות עם בירוקרטיה ומסמכים ועוד הליכים לא נעימים ומצד שני ישנה נוחות במציאת האדם והמסגרת והאירוע המתאימים לכם. זהו שילוב קלאסי של שני סוגי עבודות אשר מסוגלים להתגלות כדבר נוח למדי דווקא לכם.

ארץ ישראל מכילה בתוכה כמות גדולה של אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום עליו אנחנו מדברים. בין אם הם כאלו אשר רוצים לתת לכם עזר בארגון האירוע ומילוי הטפסים ובין אם הם אלו היודעים להיות ממונים על החיבור בין בני הזוג השונים. הרי שחתונה מטבעה היא אירוע של עבודה עם אנשים אחרים. אל תהיו אלו המבקשים להגביל את עצמם ולחשוב כי הם יודעים הכול. זהו תחום בו אתם צריכים לבקש עזרה.

מי הוא האדם המחכה לכם?

אחת הפעמים אשר אנשים מסתכלים עליה כדוגמא היא בעצם האפשרות לבצע חתונה אזרחית באמצעות איש יקר אשר הוא קרוב אלינו.כיצד לבחור יעד מוצלח לנישואים אזרחיים זוהי הזדמנות מרעננת ונחמדה למדי להיות אלו המתחברים למצב בו האנשים הטובים אליכם יהיו אלו אשר אחראיים על החיבור בהמשך הדרך. תנו לעצמכם להרגיש כי אתם מסוגלים להבין את היתרון באפשרות זאת אשר היא בהחלט קיימת.

אנחנו ממליצים לכם לפנות לאדם אשר אתם אלו שרוצים שהוא יהיה לידכם ביום המיוחד ביותר בחיים שלכם. אם אתם בסופו של יום מבקשים אותו הרי שהדבר לא צריך להיות יותר מדי ארוך ומסובך. כעת אנחנו מזמינים אתכם לעשות מעשה מסוים וליהנות מאותו אחד אשר יבקש לבצע חיבור נכון הנעשה במיוחד בשבילכם. מצד שני הרי שיש לדעת כי דווקא יש אנשי מקצוע שהם ממונים על הדבר.

ארגונים שונים לכול אורך הדרך

חפשו את החברה או את העסק אשר מיטב העשייה שלהם היא כזאת הנמצאת לה בתוך המרחב של ארגון חתונה אזרחית. הם אלו שיוכלו לתת לכם פיתרון שתוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן. הרי שיש להבין כי מקומות אלו מעסיקים אנשי מקצוע אשר למדו את התחום וידעו לבנות טקס אשר תוכלו ליהנות ממנו.

אירוע כזה או אחר הופך לאיכותי בין רגע כאשר ישנם אנשים טובים אשר רוצים בהצלחתו. אנחנו מניחים כי אתם אנשים עסוקים שלא מסוגלים להתעסק בפעולות המגוונות הקיימות להן בתוך המרחב הרומנטי של חיבור בין זוגות. אל תהיו אלו אשר מבזבזים זמן בפעולות שהן לא יעילות על מנת לגלות שההצלחה לא נוצרה בסופו של דבר במיוחד בשבילכם. יש להיות אלו היכולים להבין את היתרונות הקיימים במושג עליו המאמר מדבר.

פעולה נכונה בתוך כול הבירוקרטיה

העיסוק עם חתונה יגרום לכם לטמון את הראש בתוך מספר גדול של מסמכים. לעיתים אתם תרגישו כי אתם עומדים להתמוטט תחת כולכל הניירת הביורוקרטית הנדרשת לחתונה אזרחית העומס המתגלה בפניכם. אנחנו רוצים שתהיו אלו היכולים לפלס את הדרך שלכם בין הקשיים על מנת שתוכלו לממש את האהבה שלכם. דווקא בגלל שבחרתם בשיטה שהיא מיוחדת הרי שתצטרכו לדעת לארגן את הדבר.

יש להבין כי אם אפילו תמלאו בירוקרטיה בצורה לא נכונה הרי שכול האירוע יכול לא להתממש בדרך מסוימת. בנוסף הרי שיש להבין כי תוכלו לאבד זכויות ואפשרויות אם פשוט לא תפעלו נכון. אל תתנו לדבר שהוא טהור כמו האהבה שלכם להתקלקל בסופו של יום על ידי עשייה שהיא פשוטה לא נכונה.

הטקס הנכון בזמן הנכון

כעת עליכם להבין שהפעילות הבאה שלכם היא להחליט על המאפיינים השונים שיהיו באירוע המיוחד אשר אתם עומדים לארגן. במידה מסוימת הרי שיש להבין כי ישנו מצב שדווקא הדבר שאתם תיצרו הוא זה שיגרום לכם להרגיש כי אתם נמצאים ביום של פעם בחיים. חתונה שכזאת יכולה להתקיים לה הן בישראל והן בחוץ לארץ. לכול דבר יש את דרך העשייה שלו אך אנחנו רוצים שתרגישו כי ניצלתם את מיטב ההזדמנויות הקיימות.

אם אתם מבקשים להגיע אל מקום אחר שלא נמצא בישראל על מנת שתוכלו להתחתן הרי שעליכם להבין כי לאחר מכן תצטרכו לעבור רישום מסוים. מצד שני הרי שיש לדעת כי דווקא אירוע שכזה יכולה להפוך לחגיגה של ממש ולדבר שהוא בלתי נשכח. אפשרות זאת יכולה להתאים במיוחד בשבילכם מאחר שאתם כאלו הרוצים לבטח לממש את הייחוד שלכם. בנוסף החברים שלכם יוכלו להסתכל על הדבר כהזדמנות ליהנות עד כמה שאפשר.

בסופו של יום הרי שיש להבין כי חתונה אזרחית מכילה בתוכה אי אילו פעילויות אשר הכוונה שלהם היא להביא לכך שתוכלו להתחבר בדרך שהיא נוחה לכם. העולם של היום הוא דינאמי ומכיל סוגים שונים של אנשים ולפיכך אין שום סיבה שתבקשו להגביל את עצמכם. אנחנו רוצים שתהיו מסוגלים ליצור אפשרות שתתאים לכם עד כמה שתבקשו את הדבר. כעת אתם מסוגלים לשנות את החוקים במיוחד בשבילכם.

זהו אירוע מיוחד למדי המסוגל להיבנות בדמות הייחוד אשר קיימת אצלכם. זוהי הזדמנות לממש את האהבה הקיימת ביניכם. אפשרות טהורה שכזאת צריכה לתפקד בצורה נכונה בעזרת עשייה שלכם.

החתונה היוונית שלכם תהיה בלתי נשכחת
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!