fbpx

נישואים אזרחיים השלכות

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

רוצים למסד את הקשר שלכם ולא יכולים? בוודאי אתם שמעתם על נישואים אזרחיים. עבור נישואים אזרחיים השלכות רבות אשר אתם חייבים להיות מודעים לקיומם כאשר אתם פונים לתהליך הזה. נישואים אזרחיים הינם נישואים שלא ניתן לקיים בארץ, התהליך בדרך כלל יהיה בחו"ל או באלטרנטיבה אחרת עליה נדון כעת. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על נישואים אזרחיים השלכות והתהליך אותו אתם צריכים לעבור כדי למסד את הקשר שלכם.

 

למי זה מתאים?

היום כדי להתחתן בארץ אתם צריכים לעבור דרך בית הדין הרבני. עם זאת, יש לא מעט זוגות אשר הם מסורבי חתונה מטעם בית הדין הרבני. זוגות חד מיניים לא יכולים להינשא בבית הדין הרבני, זוגות אשר אחד מבני הזוג או שניהם אינם יהודים לא יכולים להינשא בארץ וכמו כן, יש לא מעט זוגות אשר מבחינה אידיאולוגית לא מוכנים להתחתן דרך בית הדין הרבני. לכן, אם אתם עונים על אחד מהקריטריונים ורוצים למסד את הקשר שלכם, אתם צריכים לפנות לחתונה אזרחית. את התהליך יש לעבור בדרך כלל בליווי של עורך דין, זאת כדי לקבל את כל ההטבות שמגיעות לכם וגם לדעת מהן הזכויות שלכם לאורך כל התהליך. כמו כן, יש לכם את החובות שאתם צריכים לשאת בתהליך ולשלוח למשרד הפנים על מנת שתהיו מוכרים בתור זוג נשוי שחי בארץ.

. עבור נישואים אזרחיים השלכות רבות אשר אתם חייבים להיות מודעים לקיומם

 

נישואים אזרחיים השלכות ואיך עושים את זה?

כדי להינשא בחתונה אזרחית בארץ, אתם צריכים להתחתן בחו"ל. נשמע אבסורד, אבל זאת הדרך שלכם להיות מוכרים בתור זוג נשוי בארץ. היום, לא ניתן להתחתן בארץ בחתונה אזרחית. על אף שאתם שומעים על לא מעט טקסים של חתונה אזרחית, הטקס הוא רק סימבולי. זאת אומרת, אתם כן יכולים לערוך חתונה אזרחית בארץ, אבל על מנת שתהיו מוכרים בתור זוג נשוי עליכם לעבור את תהליך הנישואין בחו"ל. זוגות רבים טסים לחו"ל, למדינות אשר כן מכירות במוסד הנישואין האזרחי ובעצם מתחתנים שם. שם אתם תוכלו לקבל תעודת נישואין.

 

 

אם אתם בוחרים שלא להינשא בחו"ל, עומדות לפניכם שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא להיות במעמד של ידועים בציבור. ידועים בציבור הוא מעמד אשר מוכר על ידי הרשויות בישראל. מדובר על מעמד בו אתם מצהירים שאתם חיים בחיים משותפים, עליכם להגיש הסכם ממון וטפסים אחרים אשר מעידים על כך שאתם חיים בחיים משותפים. עם זאת, מעמד של ידועים בציבור אינו מקנה לכם את אותן הזכויות שיש לזוגות נשואים בארץ, אבל בפער לא גדול מדי. אם אתם בכל זאת רוצים להינשא בחתונה אזרחית אבל לא מוכנים לטוס לחו"ל בשביל זה, יש לכם אפשרות אחרת.

 

 

האפשרות השנייה שלכם היא להינשא באמצעות ייפוי כוח. יש היום עורכי דין ומשרדים של עורכי דין אשר יעזרו לכם לעבור תהליך של חתונה ללא רישום פיזי. זאת אומרת, אתם יכולים להגיש בקשה לכך שיכירו אתכם בתור זוג נשוי (מדינות כמו קנזס). עליכם לעמוד בכל האישורים הנדרשים כדי לבקש את הבקשה הזאת, לאחר שהבקשה שלכם עברה אישור עליכם לתרגם את המסמכים אשר מעידים עליכם בתור זוג נשוי. התרגום חייב להיות תרגום נוטריוני וחתום בחתימת נוטריון. לאחר מכן, את הטפסים הרלוונטיים יש לשלוח למשרד הפנים עד לקבלת הכרה מצד משרד הפנים. מדובר על תהליך שיכול לארוך יותר זמן והוא יותר מורכב, לכן חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע אשר יש לו ניסיון בתחום הזה והוא יציין בפניכם את כל הסכנות שיש בדרך ובנוסף, יציין כי יש עבור נישואים אזרחיים השלכות רבות שלא קשורות לתהליך הספציפי הזה.

נישואים אזרחיים השלכות ודברים שיש לקחת בחשבון טרם מתחתנים

גירושין

כפי שציינו יש עבור נישואים אזרחיים השלכות שונות, אבל חשוב לציין שעל אף שנמנעתם עד כה מפגישה עם בית הדין הרבני, במקרה של גירושין יש סבירות בה אתם תצטרכו לפגוש את בית הדין הרבני. זוגות אשר אינם חד מיניים או שאחד מבני הזוג אינו יהודי לא יהיו חייבים לפגוש את בית הדין הרבני כיוון שבית הדין הרבני אינו מכיר בנישואין שלהם. עם זאת, כאשר מדובר על מצב בו שני בני הזוג יהודים אך בחרו להתחתן בחתונה אזרחית, הם יהיו חייבים לפגוש את בית הדין הרבני במקרה של גירושין. לאחר מכן, במקרה של גירושין יהיה על בני הזוג באשר הם להמשיך או להתחיל את תהליך הגירושין בבית משפט לדיני משפחה.

הסכם ממון

בין אם מדובר על נישואים אזרחיים או דתיים, עדיין הסכם ממון הוא טופס שתקף לשני המקרים. כאשר אתם עומדים לפני חתונה חשוב לחתום על הסכם ממון. הסכם ממון הוא מסמך מאוד חשוב במקרה של גירושין והצהרת כוונות עוד לפני המעמד שלכם בתור זוג נשוי. מדובר על טופס אשר מצהיר על חלוקת הנכסים והרכוש במקרה של גירושין, לכן אסור לכם להיות יהירים ולחתום על הסכם ממון אשר הוסכם על שני הצדדים.

אירוע הנישואין מסוגל להיות כזה אשר הופך לייחודי דווקא לזוגות מסוימים. הרי שזהו קל מאוד להגיע למצב כזה או אחר ולנסות לפעול כמו כולם אך אין שום סיבה שתעשו את דבר זה אם אתם פשוט לא רוצים. אירוע מיוחד אשר מתאים לנקודת המבט שלכם נמצא במרחק קטן למדי וכעת יש להושיט יד ולהשיג את הדבר. המאמר הבא מבקש לעסוק בנושא מעניין אשר הפך לנפוץ למדי בשנים האחרונות. אנחנו מדברים על נישואים אזרחיים.

מדינת ישראל היא מדינה יהודית אשר מכירה בסוגים מסוימים של טקסי נישואין. כך היא מצליחה מצד אחד למשור על צביונה היהודי ומצב שני היא נותנת מירב אפשרויות לתושבים היהודים המבקשים להצניח את האהבה בינם. אך במדינה זאת נוצר ביקוש לאורך השנים לביצוע נישואי זוגות בצורה ייחודית. כך מתקיימים להם הנישואין האזרחיים ואנשים כאלו ואחרים מסוגלים למצוא את מקומם בצורה קלה יותר דרך אפשרות זאת.

אירוע אחד לכול אחד

גם אם הכוונה ההתחלתית איננה שלילית הרי שמבלי להתכוון החתונה תחת הדת היהודית היא מגבילה אנשים כאלו ואחרים. בנוסף בגלל שמדינת ישראל ביקשה להניח טקס שכזה כדבר אשר הופך את הנישואין לרשמיים הרי שאנשים מרגישים כי פשוט אין להם מקום באפשרות זאת. בהמשך למצב זה נוצר ניסיון במהלך השנים לייצר אירוע אשר מסוגל להכיל סוגים שונים של אנשים. דווקא דבר שכזה יכול להתגלות כאפשרות שהתקיימה בשבילכם מראש.

כיף לדעת כי סוגים שונים של זוגות יכולים להנציח את אהבתם בעזרת עשייה שכזאת אשר תיתן לכול אחד מקום נוח במיוחד בשבילו. נישואים אזרחיים למען האמת הם תופעה אשר נוצרה לה אך ורק בשנים האחרונות. כעת יש להבין שבמקום מסוים ישנה אפשרות לחזות בדבר שמתפתח באופן דינאמי למדי. כך אירוע אחד נוצר בצורה אחת ואירוע שני המתבצע כמה שנים לאחר מכן מתקיים לו בצורה אחרת לגמרי. זהו מרחב של אפשרויות רבות.

סיבה ייחודית למסיבה טובה יותר

בימים רגילים אנחנו מוצאים את הדרך שלנו להגיע לחתונות כאלו ואחרות ואף מוצאים את עצמנו רואים נקודות דמיון כאלו ואחרות אשר מסוגלות להתקיים להן. דווקא המקרה של חתונה אזרחית הוא מקרה מיוחד למדי אשר סוגים שונים של אנשים מבקשים ליהנות ממנו ברגע בו אנחנו נמצאים. מאחר שכעת אתם יודעים כי מדובר באפשרות יחידה במינה הרי שהיא מסוגלת להכיל בתוכה סיבה טובה יותר שזוג כמוכם ירצה לממש את אהבתו בעזרתה.

המסיבה אכן הופכת לטובה יותר במקרה שכזה. בין אם אתם רוצים לטוס לחוץ לארץ על מנת לקיים אירוע של פעם בחיים. בין אם אתם רוצים להזמין את הקרובים שלכם או אנשים מוכרים שיוכלו לשמש כמנהלי הטקס. על כול פנים הרי שאנחנו מדברים על מצב בו אתם אלו שמחליטים על הרכב האירוע עד לפרטים הקטנים הקיימים בו. זוהי הזדמנות להביט בצורה כנה על מי שאתם ולדעת כי אתם מסוגלים לממש את הדבר.

היעזרות אנשים הנמצאים סביב

אם תפקחו את העיניים הרי שתוכלו להבין בקלות כי ישנה כמות גדולה של אנשים אשר ביצעו חתונה אזרחית בינם בשנים האחרונות.כיצד לבחור יעד מוצלח לנישואים אזרחיים באפשרות הבנה זאת תוכלו להיעזר בהם ולדעת מהי הדרך הטובה והנוחה ביותר תוכלו לממש את האהבה שלכם. זהו מקרה קלאסי בו הצלחה של האחד מסוגלת להיות ההצלחה גם שלכם. בנוסף הרי שיש להבין כי מאחר שמדובר במרחב בעל אפשרויות כה רבות , ייעוץ עם אנשים אחרים מסוגל להרחיב את נקודת המבט שלכם.

כיום נוצר מצב מעניין בו אנשים מפתחים מחשבה חיובית על אירוע שכזה. הם רוצים להגיע למצב בו האנשים סביבם יוכלו להינשא בדרך שהיא נוחה להם. המצב השני בו אחרים היו מגבילים את עצמם נראה כפשוט לא נוח. כך אנשים סביבכם יראו התגייסות מיוחדת ויוצאת דופן לעזור לאירוע אשר אתם עומדים לקיים. אכן זהו דבר העומד להיווצר ברגע שתכריזו בפניהם כי אתם רוצים לבצע טקס שכזה. יש לשמוח על כך ולהבין כיצד תוכלו לעבוד יחד איתם על מנת לייצר חוויה.

מסמכים והדרך הנכונה למילוי שלהם

בסופו של יום הרי שאחת מהמטרות לביצוע חתונה אזרחית היא הפיכה של היחסים המיוחדים שלכם לרשמיים גם במדינת ישראל. אומנם זוהי רשמיות אחרת מנישואין יהודיים אך גם כאן נוצר מצב בו תצטרכו להתעסק עם הליך מסוים. ישנם מסמכים אשר תצטרכו למלא באופן יעיל למדי על מנת שגם אתם תוכלו להצטרף לרשימת הזוגות הנשואים כיום. בנוסף מילוי נכון של מסמכים אלו מסוגל להביא לכם זכויות שונות אשר לא הכרתם בעבר.

מצד שני אם תגיעו למצב לא נעים בו תמלאו את המסמכים באופן בעייתי ולא נכון הרי שתוכלו למצוא את עצמכם מבצעים את הטקס אך לא מקבלים הכרה רשמית. בנוסף לכך אם אתם זוג של כאלו מדתות שונות אשר נישאו בחוץ לארץ הרי שבחלק מהמקרים לא תוכלו להגיע לארץ ישראל ולגור בה. ישנם מצבים רבים אשר הפכו למוכרים בשנים האחרונות בהם אנשים פשוט לא הצליחו להפוך לנשואים מכיוון שלא ביצעו מילוי נכון של מסמכים. נסו להימנע ממצב שכזה.

עבודה נכונה לצד ארגונים

ברחבי מדינת ישראל אנשים מבקשים לקבל עזרה במימוש אהבתם בעזרת ביצוע נישואים אזרחיים. אך כמו כול אירוע הקיים גם כאן אנשים מוצאים את עצמם מתקשים בניהול דבר שכזה. ישנה הבנה כי בסופו של יום אתם אנשים אשר מבקשים להמשיך לנהל את חיים בדרכים שונות. כך נוצרו להם ארגונים אשר לקחו על עצמם את הרצון לנהל אירועים כאלו ואחרים. בהמשך לכך הרי שיש לדעת כי כיום ישנם אנשים המבקשים להיות נגישים וזמינים בשבילכם עד כמה שאפשר.

העידן הדיגיטאלי והאלקטרוני מאפשר לכם ליצור קשר עם אנשים כאלו ואחרים בצורה רחוקה למדי ובאופן שנוח לכם. בנוסף ארגונים אלו נותנים לכם מידע מדויק שמסוגל לעזור לכם בסוף הדרך. אל תפסידו את ההזדמנות להיעזר באנשים טובים אשר מגיעים להיות שם בשבילכם. יש לדעת כי ישנם סוגים שונים של ארגונים וחברות אשר כול אחת מהן פועלת על פי איכות ומחירים אחרים. באמצעות מצב זה תוכלו להמשיך חיי שגרה ולתכנן את האירוע.

דווקא כיום בעולם בו אנחנו נמצאים הרי שאתם צריכים להיות אלו הכנים  עם עצמם ומבקשים להבליט את הייחוד שלהם בדרכים שהן זמינות למדי. הרצון בהמשך לכך הוא להגיע למצב מעניין בו תהיו אלו המצליחים לקבל את הכלים שהם חלק בלי נפרד מהקמת אירועים מסוימים. המקרה של חתונה אזרחית מתקיים לו סביבנו ובלי ששמנו לב כמה מחברינו הטובים ביותר ביצעו את דבר זה. בנוסף לכך כעת גם אתם תוכלו לממש את הדבר .

תנו לעצמכם להיות אלו הנהנים מהשפע הקיים בעידן בו אנחנו חיים. מצד שני אתם צריכים להיות בבקרה מסוימת על הפעולות שאתם עושים בסופו של יום. אם אתם מגיעים למצב בו אתם מוצאים קשיים כאלו ואחרים הרי שזוהי אפשרות לפנות למומחים אשר למדו את התחום. חתונה אזרחית קיימת גם בשבילכם.

חברת הפקות חתונה אזרחית בקפריסין
אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!