fbpx

הוגו ונדרכהוס, צייר פלמי

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

 • הוגו ונדרכהוס, צייר פלמי– במאה ה-15, הוגו ונדרכהוס היה צייר חשוב מאוד שעבודה מסוימת שלו הייתה עבודה יחידה שחצתה את האלפים ושוכנה במוזיאון חשוב בפלורנס. הוא היה הדיקן של אגודת הציירים והסיידים בעיר גנט. בשלב מסוים, הוא החליט להיכנס למנזר ושם השתלב בחיי המנזר, תוך שהוא המשיך לצייר שם. מאחר שהוא היה מאוד מפורסם, עלו לרגל אנשים רבים מאירופה ע"מ לראות את פלא היצירה שלו. המנזר נתן להם להשתכן שם, והם קיימו ארוחות שחיתות בהן הם גם שתו יין. יום אחד, במהלך מסע לגרמניה, הוגו הרגיש שרוח רעה נפלה עליו והוא ניסה להזיק לעצמו. נציג הרפואה במנזר העלה מספר אפשרויות: כתוצאה משתיית יין (שהיא חטא במנזר), נתקע במוחו של הוגו כריש דם,  או שנכנס בהוגו שד רע, או שהאל שילח בצייר את זעמו משום גבהות ליבו של האמן. ההסבר שהתקבל הוא שאלוהים העניש את הוגו במלכוליה. סיפור זה הוא מעין תקדים להסברים המתחלפים לבעיות נפשיות.
 • תרזה מיווילה, קדושה מספרד– במאה ה-17, תרזה ייסדה את מסדר הכרמליטים, הקימה מנזרים והייתה תיאולוגית חשובה באותם ימים. הימים הם ימי האינקוויזיציה, בה נשים רבות נרדפו כמכשפות. תרזה לקחה על עצמה להציל נשים מידי האינקוויזיציה. היא קבעה שהנשים הנרדפות בטענה שהן מכשפות הן למעשה "מעין חולות" (as if sick). כך, היא הצליחה להוציא מידי האינקוויזיטורים נשים שהוכרז עליהן שהן "מעין חולות". היא בנתה בצדי המנזרים שלה חדרים, בהם שוכנו נשים. היא למעשה יצרה תקדים למקום מקלט, בו אדם יכול למצוא מפלט מרדיפות.
 • לי אוסוואלד, רוצחו של JFK-לאחר הרצח, הוקמה ועדה ע"מ לחקור את סיפורו של לי אוסוואלד. בראש הועדה, עמד סנטור חשוב וישבו בה אנשי מקצוע. הם מצאו שבילדותו, בביה"ס היסודי, לי סבל מהפרעות התנהגותיות. נמצא בתולדותיו שאנשי המקצוע בביה"ס המליצו להפנות אותו לטיפול, אך אמו התנגדה לכך. הועדה נתפסה לעניין הזה. הם מצאו שאחוז גבוה מאוד של ילדים בארה"ב סובלים מהפרעות התנהגותיות ברמה מסוימת. בנוסף, הם גילו ששירותי הייעוץ לילדים הם מאוד מוגבלים ולא מספיקים. כמו-כן, הם מצאו שהורים רבים מתנגדים להפנות את ילדיהם לטיפול כי הם רוצים להדוף את הסכנה שילדיהם ייבדל מאחרים ויהפוך לחריג. לאור נתונים שהועדה ליקטה, הם הגיעו למסקנה שמן הראוי לחוקק חוק, שעל-פיו יוקמו מאות תחנות לאיתור ילדים בסיכון. הועדה קבעה שלו היו מזהים את לי כילד בסיכון, JFK לא היה נרצח. הם החליטו לחוקק חוק שהורים יידרשו להפנות את ילדיהם לתחנות לאיתור וייעוץ, ואם הם יתנגדו לכך, החוק יכפה זאת עליהם. יש כאן פסיכולוגיזציה שטוענת שכל הפגעים הפוליטיים, חברתיים, הפליליים בארצנו הם תולדה של בעיות פסיכולוגיות של ילדים שלא טופלו כראוי.
 • Manufacturing Victims: What the Psychology Industry is Doing to People– ספר שנכתב ע"י פסיכולוגית קלינית בשם דילן, אשר חזרה בשאלה. בספר זה היא טוענת שכביכול האדם החף מכל פשע נתקל באיש בריאות הנפש והוא מלביש עליו תיק מבלי ידיעתו או כנגד רצונו ע"י כל מני אמצעים מניפולטיביים. היא יוצרת קונספירציה של אנשי מקצוע שהם למעשה "ציידי נפשות". ע"פ טענתה של דילן, החברה האמריקאית הופכת להיות "עם של קורבנות", כלומר קיימת מגמה שהולכת ומתחזקת של "התקרבנות" של בני-אדם.

עידן המדינה הטיפולית:

 • כוחם של אנשי בריאות נפש שנחלצים לעזרתם של אנשים הוא עצום. אנשים אלה מפיצים את הרעיון באוכלוסיה וכך האוכלוסיה ניתנת יותר לשכנוע ולהשפעה.
 • ניתן לקרוא לממשל הזה, שמרבה להשתמש בכלים הטיפוליים, פסיכוקרטיה.
 • דוגמאות:
  • שליחתם של צוותי בריאות נפש לאזורים מוכי אסונות טבע– צוותים אלו יוצאים כדי להעלות מודעות לגבי בעיות בריאות נפש של בני-אדם שהיו חשופים ל-stress. יש כאן הבנייה שרואה התנהגות מסוימת כנובעת מבעיה נפשית. מתוך חשיבה זו, צוותים אלו פועלים בשביל להפיץ את "הבשורה" של בעיות נפש שצריכות להיות מטופלות ע"י אנשי מקצוע.
  • אישה בטורונטו חטפה שתי בנות, התעללה בהן מינית ורצחה אותן– במשפט שלה, הופיע כאחד העדים פסיכולוג. הפסיכולוג מסביר את ההתנהגות שלה כנובעת מהעובדה שהיא קורבן- "תסמונת האישה המוכה". כתוצאה מניסיון החיים האומלל הזה, היא עשתה את המעשה הנורא הזה. עדות זו של איש מקצוע יכולה להקל בעונשה או אף לזכותה.
  • ב-1994, חבר מושבעים באנגליה מזכה אישה מרצח בעלה לאחר שאובחנה כסובלת מ-pre-menstrual syndrome.
  • אדם שרצח את הורי אשתו וזוכה מאשמה לאחר שהוגדר כסובל מ-Sleep Walking Disturbance. האדם הזה נסע 15 מייל ע"מ לרצוח את הורי אשתו, אך בכל זאת הוגדר כסובל מהפרעה נפשית שבזכותה לא נרשע.
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!