fbpx

4 צעדים לתכנון חתונה קטנה ואינטימית

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

זוגות רבים אוהבים את הקונספט של חתונה קטנה ולא כל כך מתחברים לאולמות הגדולים, מאות האנשים שהם לא מכירים באירוע שלהם והסכומים שצריך להוציא בחתונות כאלה. יש קהילה הולכת וגדלה של אנשים שאוהבים את החתונות המצומצמות בגלל היתרונות הרבים שיש בזה. אם כבר בחרתם לעשות את החתונה שלכם קטנה ואינטימית, הנה כמה צעדים חשובים לתכנון שלה!

 

החלק הקשה מגיע בהתחלה: הרכבת רשימת המוזמנים

רשימת המוזמנים היא מה שקובע את אופי האירוע. חתונה קטנה או גדולה. מן הסתם ככל שאתם מארחים באירוע שלכם יותר אנשים כך גם האולם יהיה יותר גדול, המנות יהיו בכמות גבוה יותר ולכן גם צריך שף או מטבח ברמה גבוה, בקיצור זה כבר נהיה ביג.
איך בונים רשימת מוזמנים מצומצמת? קודם כל מחליטים על המספר, הוא לא חייב להיות מדויק על ההתחלה אבל קובעים גבול מסוים. לאחר מכן מכניסים את בני המשפחה והחברים הקרובים ורואים איפה אתם עומדים בערך.

 

הלוקיישן נותן את הטון

אם אתם רוצים חתונה קטנה אבל לא באווירה של זילות או צמצום אתם צריכים לפנות למקום שמותאם לאירועים קטנים. שמעוצב ומיועד לאירועי בוטיק בדיוק מהסוג הזה. וגם שם יש לכם מגוון שלם של אפשרויות, אתם יכולים לסגור מסעדה בצפון, יקב מגניב, על חוף הים או אפילו בבית או בחצר של ההורים אם יש מספיק מקום. חשוב שהמקום ישדר אווירה בסטייל שהתכוונתם וכיוונתם אליו, זה שהחתונה שלכם אינטימית לא אומרת שאתם צריכים להתפשר!

 

נותני שירות

לאחר שבחרתם לוקיישן והויז'ן שלכם לאט לאט מתעורר לחיים היינו מתחילים לחשוב על מוזיקה: די ג'י או להקה? אתם רוצים מגנטים או רק צלם סטילס? באלכם על סידורי פרחים אישיים לאורחים או שאתם בקטע של פינת סלפי? כל אטרקציה שאתם חושבים עליה צריכה להגיע בהלימה ובהתאמה לסגנון והסטייל של כל האירוע. שימו לב שאתם לא מתפזרים בשירותים ובאטרקציות לאירוע. חתונה קטנה אמרנו, זוכרים?

 

סדר יום לחתונה קטנה

סדר היום הוא מאוד חשוב לחתונות קטנות וזה סעיף שלא היינו מדלגים עליו. לאחר שבחרתם מקום, סגרתם רשימת מוזמנים, נותני שירות, עיצוב וכל שאר הדברים אתם יכולים לתכנן מה יהיה סדר היום והלך הדברים ביום החתונה.
מתי החופה? איפה הצילומים? מתי קבלת הפנים? באיזו שעה מנה ראשונה.
בשונה מחתונות גדולות שאולם האירועים מחליט, כאן ההחלטה בידכם בלבד.

קרדיט תמונה: freepik
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!