fbpx

פינוי אסבסט מה כדאי לדעת

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

 

האסבסט הינו חומר מסוכן אשר אסור בשימוש כבר שנים רבות. כאשר גילו את הסכנות הבריאותיות של חומר זה. בעבר נהגו לעשות בו שימוש לקירות וגגות ושימושים נוספים. לא מומלץ להימצא במקומות בנויים אשר נעשה שימוש באסבסט במבנה בעבר. האסבסט המתיישן עלול לפזר באוויר סיבים המסכנים את בריאות הנמצאים במקום. ולכן מומלץ לבצע בהקדם האפשרי פינוי אסבסט.

מה הם עיקרי החוקים לפינוי אסבסט?

  1. משטח אסבסט של מעל ל 50 מ"ר מחייב ביצוע הפינוי על ידי קבלן מורשה.
  2. זהו חומר שנאסר בשימוש ומהווה סכנה
  3. הפינוי צריך להיעשות בזהירות, יעילות תוך שמירה על הסביבה ובדרך מיוחדת.
  4. יש צורך בהיתר של משרד לאיכות הסביבה כדי לבצע את הפינוי.

אלו עיקרי הדברים אך קיימים חוקים נוספים הנוגעים לפינוי האסבסט, טמינתו ואופן השינוע. בגדול מה שחשוב לדעת הוא שיש לעשות פינוי מהיר של החומר המסכן מאזור העבודה או המגורים. כמו כן לקחת מקצוענים לעבודה. בנוסף לוודא כי קיימים בידי החברה שאיתה מחליטים לעבוד את ההיתרים וההסמכה הנדרשת.

כאשר מפנים את פינוי אסבסט איכותי עלולים להתפזר סיבי אסבסט רבים לאוויר וזה מהווה סכנה אמיתית לבריאות הסובבים. ועלול לסכן חיים. לכן יש לעשות את הפינוי באופן שלא יזיק לסובבים ולהודיע מראש על זמני הפינוי. בנוסף לבצע חיץ בין הסובבים למקום הפינוי.

כאשר מחפשים חברה המתמחה בנושא

אין להתפשר ויש לקחת את המומחים ביותר בתחום, יש לבדוק מקצועיות, אחריות, ידע וניסיון רב שנים. לא להתפשר על איכות החברה והיכולת, ולבדוק המלצות. כמו כן לברר על מועד הפינוי וגם כמה זמן אורך הפינוי ואיזה פעולות נדרשות מהלקוחות בעקבות פינוי זה.

ניתן למצוא את החברות בחיפוש מהיר באינטרנט ולהשיג את החברה האיכותית ביותר במחיר הנוח והמתאים ביותר לגודל התקציב. כמו כן לבחון האם יש מבצעים או הנחות ולברר את כל השאלות הנדרשות על מנת להבין את מכלול התהליך, זמנים ומה זה אומר בדיוק.

היתרונות לפינוי האסבסט:

  • יאפשר עבודה או מחייה בתנאים טובים יותר
  • האויר יהיה נקי יותר
  • השהות במקום תהיה בטוחה יותר
  • יאפשר עמידה בתקנים וחוקי המדינה.

במרבית הארגונים והבתים הפרטיים כבר הבינו שמוכרחים לפעול ללא לאות לפינוי חומרים מסוכנים מאזורי מחייה ועבודה. ורבים פועלים על מנת לחיות בסביבה ידידותית ולא מזיקה. כמו כן רבים דואגים לאיכות הסביבה ומנסים לתקן את הנזקים שנעשו בעבר מחוסר ידע או חוסר מודעות לקיום הסביבתי.

לסיכום: מומלץ לחתור באופן מובהק ומתמיד למציאות של איכות חיים מיטבית. להרחיק דברים המסכנים את בריאות הציבור. ולפעול בתוקף על מנת לבצע פינוי אסבסט במקומות שיש בהם אסבסט בקירות המבנה או בגגות המבנה. לעשות זאת עם מקצוענים המוסמכים לעניין.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!