fbpx

גישור גירושין: כמה עולה לגשר על הפערים?

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

הרצון לפרק את הזוגיות מגיע כאשר מתגלים להם כל מיני פערים שונים. גישור גירושין לא נועד על מנת להחזיר את בני הזוג להיות ביחד, הוא נועד כדי להתגרש בצורה טובה. לצערנו לא מעט מהליכי הגירושין מכוערים מאוד, כאלה שפוגעים בכל מי שנמצא בסביבה. המטרה של הליך גישור היא להראות לבני הזוג כי השד לא נורא כל כך. הם יכולים לפרק את החבילה גם מבלי לרמוס האחד את השנייה בכל הזדמנות שתהיה להם. עוד עניין מהותי שחשוב להכיר אותו הוא העניין של עלות הליך הגישור. המטרה היא שכל אחד ידע לפני שהוא נכנס להליך כמה הוא צריך לשלם.

 

הליך גישור יחסוך לכם כסף בעתיד

 

עוד לפני שנדבר על העלות של גישור גירושין עליכם להבין כי הוא יחסוך לכם כסף. הרי כל אחד וכל אחת יכולים לתאר לעצמם כמה הם יצטרכו לשלם במאבק משפטי. כל זה שבו ההליך מתנהל בבית המשפט זה זמן שבו יהיה עליכם לשלם לעורך הדין שמייצג אתכם. הבעיה עם מאבק משפטי היא שלא באמת תוכלו לדעת מתי הוא מסתיים. אתם יודעים איך אתם נכנסים אליו, אין לכם מושג איך אתם יוצאים ממנו. גישור בין בני זוג שמתגרשים יחסוך באופן ניכר בעלויות, ויאפשר לכם לסיים הכל בצורה הכי טובה. כך שזוהי הבחירה הכי נכונה מבחינתכם שתקרב אתכם עוד צעד אל עבר המטרה הרצויה.

 

לכל מגשר יש את המחירים שלו

 

לא סתם אנו מציעים לכל אחד להסתכל על המחירון של המגשר לפני שהוא פונה אליו. מחירון גישור יאפשר לכם לדעת מה הם המחירים של איש המקצוע שאליו אתם פונים. לכל איש מקצוע יש את המחיר שאותו הוא לוקח על השירות שהוא מספק. עורכת דין ומגשרת שמגיעה עם רזומה עשיר, תיקח יותר בהשוואה לכל אשת מקצוע אחרת שמספקת שירות. כמובן שתוכלו לבצע השוואת מחירים בין המגשרים השונים עד אשר תמצאו את האיש הנכון לכם. עם זאת אל תעשו את הבחירה רק על סמך הצעת המחיר שיספקו לכם.

 

המחיר הממוצע של גישור גירושין

 

אז כמה באמת יעלה לכם לבצע גישור גירושין על ידי עורכת דין ומגשרת? קשה מאוד לקבוע מחיר ספציפי שיהיה נכון ורלוונטי לכל המקרים. הרי אם כל אחד מהצדדים יתבצר בעמדותיו יהיה מאוד קשה לפתור את המצב. עם זאת המחיר מתחיל מ-5000 ש"ח עד 10,000 ש"ח בהליכים שהם יחסית פשוטים. בהליכים מורכבים המחיר יכול אפילו להגיע לאזור של 25,000 ש"ח עד 30,000 ש"ח. תזכרו כי המחיר שאתם משלמים כאן הוא מחיר שאתם חוסכים בעתיד. המטרה היא לצאת מהליך הגישור כאשר בני הזוג הצליחו כבר לגבש הסכמים מהותיים. מכאן כל מה שצריך לעשות זה רק לבנות את כל מה שסוכם בעל פה להסכם בכתב.

קרדיט תמונה: freepik
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!