fbpx

נישואי יוטה

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

נישואי יוטהנישואי יוטה הם נישואים המתקיימים דרך הצגה חזותית של שני בני זוג דרך הזום, מול עורך נישואין מוסמך ממדינת יוטה, אשר נמצאת בארצות הברית. המהלך המיוחד הזה מאפשר לזוגות מרחבי העולם, כולל אזרחים ישראליים, להתחתן באופן אזרחי, מבלי לעזוב את מקום המגורים ולהגיע פיזית למדינת יוטה. על כך נרחיב במאמר הבא.

 

מה כולל טקס חתונה ביוטה?

הליך טקס נישואים ביוטה כולל מספר שלבים בירוקרטיים, הדורשים תכנון והתמקדות. אלה השלבים שיש לעבור- 

 1. קבלת רישיון נישואין- במסגרת נישואי יוטה נדרש להוציא רישיון נישואין על פי החוקות המקומיות של מדינת יוטה. לשם כך יש לפנות לרשויות המקומיות במדינת יוטה או לעורך נישואין מקומי על מנת למלא את הדרישות הנדרשות ולקבל את הרישיון הנחוץ.
 2. קביעת מועד לטקס- יש לקבוע מועד ושעה לעריכת טקס הנישואין. הטקס יערך בזום, ובני הזוג יתמקדו בארגון תהליך זה בהתאם למועד הנקבע.
 3. הגעת עדים- יש למצוא שני עדים הנוכחים בזום במועד הטקס, כאשר לפחות אחד מהם צריך להיות עורך דין. הם יסייעו באישור תהליך הנישואין.
 4. טקס הנישואין- במועד הנקבע, ייערך טקס הנישואין בזום, בנוכחות עורך הנישואין והעדים. הקישור לטקס החזותי יישלח לנוכחים והם יכולים לבחור להפיץ אותו אם יבחרו.
 5. הנפקת תעודות- לאחר החתונה ביוטה, יונפקו תעודת הנישואין הדיגיטלית ותעודת הנישואין המקורית, שתכלול חתימות של עורך הנישואין, העדים וגם חתימת פקיד מרשם האוכלוסין במדינת יוטה, המאושרת באפוסטיל.
 6. הגשת תעודה למשרד הפנים- הזוג הנשוי צריך להגיע למשרד הפנים באזור מגוריו ולהגיש את תעודת הנישואין. במסגרת התהליך, יתבצע הרישום כזוג נשוי במרשם האוכלוסין.

בסיום התהליך, תעודת הנישואין המקורית החתומה עם אפוסטיל תוכנס למערכת הדואר ותישלח לזוג הנשוי. על הזוג יהיה להגיע אל משרד הפנים ולסיים את תהליך הרישום. תהליך נישואי יוטה, אף שכולל שלבים בירוקרטיים, הוא תהליך יעיל אשר מקנה לבני הזוג גמישות רבה להתחתן ממקום מגוריהם בצורה מובנית ונוחה.

כמה זמן זה לוקח?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה זמן לוקח לארגן טקס נישואים ביוטה. באופן ממוצע, הזמן שנדרש להכין חתונה ביוטה עם ליווי מקצועי של עורך דין שבקיא בתחום הוא כשבוע. התהליך נעשה בצורה פשוטה, בשלב הראשון הזוג שמתכנן את החתונה יידרש לשלוח צילום של מסמך אמצעי זיהוי (כמו דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות). לאחר מכן, עורך הדין יישלח להם מסמכים למילוי. מדובר ב-3 דפים הכוללים ייפוי כוח, הסכם שכר טרחה ופרטים אישיים.

לאחר שהמסמכים של נישואי יוטה יחזרו חתומים מצידם, הם יועברו למשרד של עורך הדין בארה"ב, שם הוא יבל את רישיון הנישואין הנדרש לטקס. לאחר מכן הכל מוכן לטקס, ואז הזוג יקבל קישור לטקס הנישואין הווירטואלי ויוכל להפיץ אותו למשפחה וחברים.

בסיום הטקס, תתקבל תעודת נישואין דיגיטלית התקפה בארה"ב. לאחר כ-30 ימים, התעודה המקורית תגיע בדואר עם חותמת אפוסטיל מבית המשרד החוץ האמריקאי בארה"ב למשרדים בישראל ומשם, התעודה תשלח לזוג בדואר רשום.

שימו לב כי במקרים דחופים, ניתן להכין את הטקס תוך 24 שעות ואף מהר יותר מרגע הפנייה הראשונית.

 

המסמכים הנדרשים לחתונה ביוטה

טקס נישואים ביוטה הוא טקס של חתונה אזרחית. כאשר עורכים חתונה אזרחית בחו"ל, הזוג צריך לספק מספר מסמכים שונים לצורך התהליך. המסמכים המדוברים כאן הם-

 • נולה אוסטה- מסמך המעיד כי אין התנגדות לנישואי הזוג מצד המדינה. זהו מסמך המאשר שהמדינה אינה מציבה חסימות או מגבלות עבור הנישואין.
 • תמצית רישום ממרשם האוכלוסין- מסמך רשמי המציין את הסטטוס המשפחתי של הזוג מבחינת המדינה. נכון למועד ספציפי, מסמך זה מתייחס לבני הזוג כלא נשואים. תמצית הרישום כוללת מספר פרטים שונים. 
 • דרכון ישראלי בתוקף- בדרך כלל, הדרכון יהיה בתוקף לפחות למשך כל התקופה המקובלת לנסיעה למדינת היעד. חשוב לוודא את תוקפו הנדרש בהתאם לדרישות של המדינה שבה החתונה מתכננת.
 • תעודת לידה- במקרים מסוימים, עלולה להיות צורך לספק תעודת לידה. בכל זאת, במידה ותעודת הזהות או הדרכון מספקים מידע מספיק לגבי גיל הנישואין, ייתכן שלא יהיה צורך בהצגת תעודת לידה.
 • תעודת פטירה/גירושין/התרת ברית זוגיות- אם אחד מבני הזוג היה במערך זוגי קודם, עשוי להיות צורך לספק מסמך שמעיד על המצב הקודם שלו, כמו תעודת פטירה, גירושין או התרת ברית זוגיות.

אנא שימו לב שהדרישות עשויות להשתנות בהתאם למדינה בה מתכננים להתחתן. לכן כדאי לבדוק מראש את הדרישות המדויקות ולגבש את המסמכים הנדרשים לפני חתונה ביוטה. 

 

מה נדרש לצורך רישום נישואי יוטה?

כמו בטקסי נישואים במדינות אחרות, לצורך רישום נישואי יוטה הזוגות נדרשים להציג למשרד הפנים אישור ציבורי שיהווה הוכחה לנישואיהם. מה זה אומר? אישור ציבורי הוא מסמך שנפרט במדינה חיצונית, ועל פי הנהלים, נדרש אימות של המסמך (באמצעות חותמת אפוסטיל- אישור של המדינה כלפי מדינות בחוץ לארץ, החברות באמנת אפוסטיל. המדינות הללו הן בעיקר ארצות הברית ורוב המדינות באירופה). לרוב, אימות זה מספיק כדי שמשרד הפנים יכיר במסמך ויקנה את המעמד המשפחתי הרשמי של הזוג ברישום האוכלוסין הישראלי, הכולל תוקף לפי חוק המדינה ואת הנהלים הרלוונטיים של משרד הפנים. עם זאת, ייתכנו מצבים בהם משרד הפנים עשוי להרחיב ערוץ ולהציג אתגרים להכרה במסמך ובביצוע הרישום. למשל, במקרים של נישואים המסתיימים על פי החוקים של מדינת אל סלבדור, לעיתים קרובות הזוג יידרש להיות מוכר בציבור כאנשים שמתארגנים בנישואים. לכן, מומלץ לבקש את הסיוע של עורך דין המתמחה בטיפול בנושאים הקשורים למשרד הפנים ולרשות האוכלוסין. באמצעות המומחיות שלו ניתן להבטיח תהליך חלק ובטוח של הכרה במסמך הנישואים. כך יהיה ניתן לבקש את הרישום הרשמי על פי ההנחיות התקפות.

נישואי יוטה
אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!