fbpx

מנסחים ברכה לחתונה אזרחית? הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

בשנים האחרונות תופעת הנישואין האזרחיים צברה תאוצה. בין אם מדובר בפסולי חיתון על ידי הרבנות, בין אם מדובר בזוגות צעירים שמרכז חייהם נמצא דווקא בחו"ל, ובין אם מדובר בבחירה מתוך אידיאולוגיה – הנישואין האזרחיים תופסים חלק משעותי יותר בנוף החתונות של ימנו.

הוזמנתם לחתונה אזרחית שכזו ואתם לא יודעים כיצד להערך מבחינת הברכה? יש לנו כמה וכמה טיפים בשבילכם.

טיפ מספר 1: התאימו את הברכה לקהל היעד

די ברור מעצם הבחירה בשיטת הנישואין המדוברת, שהזוג הצעיר, וסביר יהיה להניח שגם המשפחות הקרובות, אינם שומרי מסורת. לכן, הכנסה של מוטיבים דתיים לברכה, כולל התייחסות, לציטוטים מן המקרא ומן המקורות, יהיו די מיותרים במקרה הזה. לעומת זאת, ציטוטים משירים ישראליים יפים, על אחת כמה וכמה של משוררים שהזוג הצעיר מתחבר אליהם, יכול להיות רעיון טוב שישלים את הברכה ויהפוך אותה למרגשת ואוטנטית יותר.

טיפ מספר 2: התקשרו מול כותב ברכות מקצועי

כאשר מדובר בחתונה המתבצעת בתצורה של נישואין אזרחיים, לכם, בתור אורחים, יהיו פעמים רבות מרכיבי עלויות נוספים. נסיעה למדינה אחרת, שהות במלון, בגדים מיוחדים, הסדרים שונים, ואולי אף טיול במקום. זאת הסיבה, שרבים מן האורחים יבחרו להשקיע מעט פחות במתנה, וקצת יותר בברכה. לשם כך, כדאי יהיה לכם לפנות לכותב ברכות מקצועי, שמנוסה במקרים האלו, והוא יסייע לכם לייצר ברכה מרגשת, מצחיקה, מכבדת ונעימה לזוג הצעיר. אתר הברכות השלם, למשל, מספק שירותי כתיבה בהתאמה אישית, לכל אירוע חיים.

טיפ מספר 3: בחרו את הסגנון המועדף עליכם

יש אנשים שמתחברים מאוד בקלות לברכות שנכתבות בחרוזים. אחרים, מעדיפים דווקא ברכות שנכתבות בסגנון חופשי. אין כאן, כמובן, צד צודק: ברכות הן עניין אישי, והן יכולות לייצר ערך מוסף לפעמים רק באמצעות הכתיבה שלהן. ובכל זאת, אם בחרתם לרגש את החתן והכלה, בחרו בסגנון שיותר ידבר אליהם, ויאפשר לכם לבטא את קשת הרגשות שלכם בצורה הטובה ביותר.

טיפ מספר 4: נסו מספר גרסאות של כתיבת ברכה

בין אם אתם מתקשרים מול כותב ברכות מקצועי, ובין אם בחרתם לכתוב ברכה לנישואין אזרחיים לבדכם, אל תסתפקו בגרסה אחת. מדובר, אחרי ככלות הכל, באירוע חד פעמי, וככזה, תירצו להתאים לזוג הצעיר את הברכה היפה ביותר והמרגשת ביותר. לכן, אחרי שתתנסו בכמה וכמה גרסאות שונות של דברי ברכה, תוכלו להבין לאילו מן הגרסאות אתם מתחברים בצורה הטובה ביותר, ולבחור בה.

לסיכום

אם אתם מתכוונים לשבת ולנסח ברכה לזוג חברים שבחרו להתחתן בנישואין אזרחיים, הקפידו להתאים את הברכה לקהל היעד ולהבין מה חוב לו, שקלו להתקשר מול כותב ברכות מקצועי, בחרו היטב את סגנון הברכה המועדף עליכם, והתנסו במספר גרסאות עד ליצירת הברכה המושלמת. 

Untitled design - 2022-09-14T122751.947
אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!