fbpx

מה זה הסכם ממון והאם זה חשוב?

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

ההחלטה להתחתן היא בדרך כלל החלטה מרגשת. אנשים מחפשים זוגיות במשך שנים, מתנסים ובסופו של דבר בוחרים את האחד או את האחת. לכן טבעי שגם אתם, אם בחרתם להיכנס בברית הנישואין, תהיו נרגשים. עם זאת, חשוב להבין: העובדות בשטח מראות שגם אהבות מאוד גדולות הרבה פעמים מסתיימות בפרידה. לכן עולה השאלה האם יש דרך כלשהי שבעזרתה נוכל להכין את עצמנו גם למצב כזה. הרי אף זוג שבוחר להתחתן לא באמת רוצה להוציא הון עתק על עורכי דין, דיונים אינסופיים בבתי המשפט וגירושין ארוכים. לכן חשוב שתבינו: הסכם ממון זה כל מה שאתם צריכים. אפילו אם זה נראה לכם מאוד לא רומנטי לחתום על הסכם של ממון, דעו שבפועל זה לא כך. בפועל אתם תראו שבעזרת ההסכם הזה תצליחו לשמור על כבוד הדדי ואולי אפילו על חברות, אז למה אתם מחכים?

 

איזה סעיפים כולל ברוב המקרים הסכם ממון?

חשוב להבין שכל הסכם ממון יכול להיראות אחרת. יש הסכמי ממון מאוד כללים שמתייחסים רק לרכוש עתידי, אך יש גם הסכמים שמתייחסים לרכוש שכבר יש לכל אחד מבני הזוג. למעשה, אנחנו רואים שההסכם הרצוי הוא כזה שכותב אותו עורך דין במיוחד עבורכם. כלומר, למרות שתוכלו להוריד מאוד בקלות מהאינטרנט הסכם ממון גנרי, כלל לא בטוח שהוא יספיק לכם. אם, למשל, אחד מכם מגיע עם דירה גדולה שהוריו קנו לו עוד לפני החתונה, למה שבן הזוג ייקח בה חלק במצב של גירושין? את כל המצבים האלה ואת כל הנתונים האלה אפשר יהיה להכניס להסכם הממון שעליו אתם חותמים. חשוב להבין שאפילו אם אין לכם היום ילדים אך תרצו להקים משפחה, ניתן להכניס אפילו אותם להסכם הזה. כלומר, הסכמים כאלה מתייחסים למצב הנתון לפני החתונה אך גם לוקחים בחשבון את מה שיכול לקרות בעתיד. לכן הם כל כך חשובים ומשמעותיים ולכן ברור מדוע כדאי לחתום על הסכם כזה כמה שיותר מהר.

 

איפה חותמים על הסכמים כאלה?

כל מה שנותר לכם כעת זה להחליט מי יהיה האדם שיוכל לערוך עבורכם את ההסכם הנכון לכם. בנוסף, חשוב להבין שאתם חייבים עורך דין לעניין הזה כדי שהמסמך שעליו אתם חותמים היום יקבל תוקף משפטי. לכן כדאי יהיה לבדוק במי אתם בוחרים ואיזה עו"ד יוכל לסייע לכם. עד כמה הוא מקצועי והאם הוא חי ונושם את תחום ההסכמים הללו כבר שנים רבות? כדאי גם לברר דבר או שניים לגבי העלויות. אומנם זה נכון שתרצו לחתום על הסכם כזה לפני הנישואים ואומנם זה נכון שיש לו חשיבות אדירה, אך לא תמיד חובה לשלם על הסכם כזה הון עתק. טפלו בעניין עוד לפני שאתם ממסדים את היחסים ותראו שלא תצטערו על כך בעתיד.

קרדיט תמונה: pixabay
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!