fbpx

כיצד נוכל לבצע שילוח מקצועי ולהוזיל את העלויות?

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

זה לא באמת משנה מדוע אתם רוצים לבצע שילוח של חבילה מסוימת, השאיפה שלכם היא לקבל את השירות המקצועי ביותר. הרי מספיק שלא תשימו לב לפרט אחד קטן, והשילוח עשוי להפוך להיות כאב ראש של ממש – כאב ראש שהייתם יכולים למנוע אותו. אך יתרה מכך, השאיפה המהותית ביותר שלכם הייתה ועודנה לבצע את המשלוח בצורה הכי זולה שיש – מבלי לפגוע באיכות המשלוח כמובן.

מהסיבה הזאת השאלה שנשאלת היא איך ניתן לבצע שילוח מקצועי על ידי חברת שליחויות מנוסה, אך בו בזמן להוריד את העלויות בצורה משמעותית. המאמר הבא יעשה לכם סדר, ויסייע לכם לא להתפשר על איכות המשלוח אך בו בזמן גם לא לשלם עליו ביוקר – עם חברת express-israel תוכלו לקבל שילוח איכותי במחיר ללא תחרות.

 

הדחיפות: עד כמה חשוב שהמשלוח יגיע מהר?

בכדי שתוכלו להוזיל את העלויות של שילוח מקצועי, אתם תצטרכו לשאול את עצמכם עד כמה המשלוח דחוף? ככל שתרצו שהמשלוח יגיע מהר יותר, כך מן הסתם תצטרכו לשלם יותר כסף על השליחה. כיום חברות השליחויות מציעות מגוון רחב של דחיפויות, ואתם צריכים לבחור את הדחיפות שהכי מתאימה למשלוח הספציפי הזה. כך שאם המשלוח לא באמת כל כך דחוף, אין סיבה לשלם עליו סכומי כסף כל כך גבוהים.

 

המשקל: האם תוכלו להפחית את המשקל של החבילה?

בכדי שתוכלו לקבל שילוח מקצועי מבלי לשלם על כך ביוקר, אתם תצטרכו לשים לב למשקל של החבילה. גם המשקל הוא אחד מהפרמטרים שמשפיעים בצורה ישירה על המחיר, וככל שהמשקל יהיה גבוה יותר – כך העלות גם היא תהיה יותר גבוהה. לכן אם יש לכם אפשרות להפחית את המשקל של החבילה, אתם תוכלו להוזיל בכך את עלות המשלוח כולו – הוזלה שיכולה להיות משמעותית.

 

ימי או אווירי: באיזה דרך תרצו שהחבילה תישלח?

במקרה הזה אנו בעיקר מדברים על שילוח מקצועי בינלאומי, כאשר כאן תוכלו לבחור בין שילוח ימי לבין שילוח אווירי. כמובן ששילוח אווירי יהיה יקר יותר מאשר שילוח ימי, שכן החבילה תגיעה ליעדה הרבה יותר מהר – אך לעיתים ההבדלים עשויים להיות מהותיים. כך שכדאי לכם לקחת בחשבון את שתי הצדדים של המטבע, בכדי שתוכלו לעשות בחירה שתהיו שלמים איתה.

 

הגודל: מה הגודל של החבילה שאותה תשלחו?

רגע לפני שאתם מבצעים שילוח מקצועי, אלמנט נוסף שאתם צריכים לשים אליו לב הוא הגודל של החבילה. חבילות גדולות תופסות יותר מקום, ולפיכך תצטרכו לשלם עליהן הרבה יותר כסף. כך שאם רק הקופסא היא גדולה, אך החבילה עצמה איננה דורשת הרבה מקום – מוטב לקחת קופסא שמתאימה לתכולת החבילה. כך תוכלו לחסוך בעלויות בצורה משמעותית, וזה יהיה שווה את המאמץ ואת החיפושים אחר הקופסא המושלמת.

delivery-man-delivering-holding-parcel-box-customer_34152-1528
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!