fbpx

יישוב סכסוכים במשפחה

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

יישוב סכסוכים במשפחה אילו הם סכסוכים עקב ירושה, חתונה, גירושין וכד'. הדרך המוכרת ליישוב הסכסוכים היא דרך המערך המשפחתי והם עורכים לרוב מספר שנים. הדרך הנוספת ליישוב הסכסוכים היא באמצעות גישור טרום חתונה, גישור גירושין וגישור משפחתי. גישורים אלו נעשים על ידי צוות מומחים של מגשרים מקצועיים בעלי ניסיון משפטי במטרה להימנע מדיונים משפטיים ואגרסיביים.

 

באילו נושאים נוגע המגשר?

  • חתונה – גישור בנושא חתונה הוא בדרך כלל גישור טרום חתונה. גישור טרום חתונה מכונה גם הסכם קדם נישואין, הסכם זה בעל תוקף משפטי המאפשר לבני בזוג להגיע להסכמים שיכולים למנוע מהם תופעות שונות במקרה של פרידה. ההסכם מעניק הגנה לבני הזוג בהיבט של רכוש (הסכם ממון), קביעת חזקה של כל אחד מבני הזוג לגבי הרכוש. בנוסף, ההסכם נוגע להסכם מזונות, נכסים וסרבנות גט. 
  • פרידה זמנית – פרידה זמנית הוא תהליך לא מוחלט, תהליך שאינו גירושין אבל גם יש צורך להפריד כוחות. כל השאלות העולות סביב הפרידה יכולות להוביל להעצמת המשבר בין בני הזוג. זוגות רבים נעזרים במגשר לצורך השלמת תהליך הפרידה, במהלך הגישור יעלו השאלות הרלוונטיות להמשך, האם פניהם מועדות לפתרון המצב או לגירושין, שאלות כלכליות, שאלות גיאוגרפיות, נכסים, רכוש, הסדרי ראייה ועוד.
  • גירושין – גישור לאחר גירושין דן במגוון סוגיות הקשורות לגירושין, גם אם כבר קיים הסכם מוסדר. המטרה היא להגיע להסכמות כגון משמרות על הילדים, הסדרי השהייה, תשלומי מזונות, מסגרות לילדים (במיוחד כאשר יש הבדלי דת), בעיות רגשיות של בני הזוג והילדים לאחר הגירושין, רכוש משותף ועוד.  
  • גישור משפחתי – גישור משפחתי הוא מצב בו קיים סכסוך משפחתי ובני המשפחה מעדיפים לפתור את הסכסוך ללא התערבות בית המשפט. סכסוכים משפטיים הקשורים בנכס וירושה יכולים להימשך שנים רבות וכוללים הוצאות משפטיות גבוהות. עקב כך רבים בוחרים לקבל סיוע של מגשר בעל סמכות והשכלה משפטית.

 

רגש בשילוב פרקטיקה 

אחד התיאורים הנכונים של מערכת המשפט הוא תהליך פרקטי ללא רגש. מול מערכת המשפט אין מקום לרגש, וגם אם אתם עומדים לפני פרידה מול בן הזוג עדיין קיים רגש הנוגע לטובת הילד, לאדם במחציתו ביליתם זמן רב ומיסדתם קשר זוגי. זהו אחד היתרונות שיש לגישור על פני מערכת המשפט ולכן רבים בוחרים להגיע לגישור המאפשר לכם להגיע להסכמות בנוגע לתהליך בו אתם נמצאים בליווי צוות מומחים. הגישור מעניק לכם כלים שוויוניים להתמודדות, טכניקות להתמודדות ביום שלאחר הפרידה ויישוב סכסוכים בצורה הוגנת.  

 

מרכז יובלים

מרכז יובלים הוא מרכז בפריסה ארצית בבעלות של עורך הדין יובל גיל (LLB). המרכז עוסק בגישור משפחה וגישורים עסקיים ומסחריים. המרכז פועל שנים רבות ובעל מאות לקוחות שהחליטו לעבור את התהליך מחוץ לכותלי בית המשפט, כאשר אחוז ניכר מהם הגיעו להסכמות בריאות ונכונות בזמן קצר. עורך דין יובל גיל הינו מגשר מטעם בית המשפט וחברת בשלכת עורכי הדין בישראל משנת 1995. 

 

קרדיט תמונה: freepik
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!