fbpx

תמא 38 בירושלים – מהן הטעויות שצריך להיזהר מהן?

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

 

יש לא מעט טעויות שאנשים מבצעים כאשר הם מתחילים פרויקט של תמא 38 בירושלים. המטרה שלכם היא להימנע מטעויות עד כמה שאפשר, רק כך תוכלו להפוך את הפרויקט לאידיאלי עבורכם. גם טעות קטנה עלולה להתברר בדיעבד בתור טעות משמעותית. המטרה שלנו היא להציג בפניכם את הטעויות הכי נפוצות על מנת שאתם לא תעשו את הטעויות האלה. כל טעות שתמנעו מלעשות אותה תוכל לקדם אתכם כל הדרך עד לסיום הפרויקט. כל טעות שלא תצליחו להימנע ממנה, תביא אתכם למצב שבו אתם חוזרים לאחור.

 

טעות ראשונה: לאפשר לכל הדיירים לקחת חלק במשא ומתן

עליכם לקחת בחשבון כי בכל בעניין יש עשרות רבות של דיירים, ולכל דייר יש את הדברים שחשובים לו. אך בעת ניהול משא ומתן אל מול קבלנים או אנשי מקצוע אי אפשר לתת לכל הדיירים במה. לכל דייר יהיו את הדרישות שלו, ולכן המשא ומתן עשוי שלא להצליח. מהסיבה הזאת בעת ניהול משא ומתן חובה לדאוג לנציגות מטעם הדיירים. נציגות שהיא מקובלת על כל הדיירים, והיא זאת שתהיה אחראית לנהל משא ומתן מכל סוג שהוא.

 

טעות שנייה: לא להגדיר מטרות ברורות בתחילת הדרך

עוד לפני שאתם בוחנים את תוכנית מתאר ארצית, עליכם להבין מהן המטרות שלכם מהפרויקט שאתם נכנסים אליו. אם מראש לא תגדירו את המטרות שלכם, אתם לא תוכלו להשיג את מבוקשכם. הרי הפרויקט הזה הוא פרויקט גדול מאוד, פרויקט שחייב להיות לו מטרת על ברורה. ברגע שיהיה מטרה ברורה, תוכלו להציג אותה בפני הקבלן עוד לפני שהוא מתחיל את העבודה. אם לא תהיה מטרה ברורה, היזם ייקח את הפרויקט למקום שנראה לו הכי נכון – וזה עשוי שלא להתאים לרצונות שלכם.

 

טעות שלישית: בחירת יזם בצורה לא יסודית

היזם שאמור להוציא את הפרויקט לפועל הוא איש המקצוע הכי חשוב שיש. תדמיינו לעצמכם מצב שבו אתם לא בוחרים יזם נכון, פתאום כל העבודה הקשה עשויה לרדת לטמיון. מוטב כי בכל פרויקט תמא 38 בירושלים תדאגו כי יהיה קבלן שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. יש הבדל בין קבלן רציני ומנוסה לבין קבלן חאפר שלא עושה את העבודה כמו שצריך. לכן תדאגו לבחור את הקבלן רק אחרי שעשיתם עבודה יסודית, אחרי שבחנתם את כל האפשרויות הרלוונטיות. רק יזם מוצלח יוכל לקחת את הפרויקט קדימה.

קרדיט תמונה: freefik
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!