fbpx

מי זכאי לקבל אזרחות אוסטרית?

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

ישראלים רבים התוודעו להקלות המשמעותיות שהעניקה רפובליקת אוסטריה בשנת 2020 למבקשי אזרחות אוסטרית, מה שהביא לזינוק במספר הבקשות המוגשות. הזינוק הזה לא מפתיע מאחר וקבלת אזרחות אוסטרית מעניקה למחזיק בה זכאות גם לדרכון אוסטרי, משמע דרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופי. הדרכון האירופי הוא תעודה המאפשרת למחזיק בה ולמשפחתו זכויות רבות במדינות האיחוד, חופש תנועה ועוד. כאמור, הכל מתחיל בהגשת בקשה לאזרחות אוסטרית, ואנחנו בפספורטוגו כאן על מנת להפוך את תהליך הבקשה ליעיל. הנה כל הפרטים. 

זכאות לאזרחות אוסטרית

מי זכאי לקבל אזרחות אוסטרית?

על פי החוקים והתקנות האוסטריים, לאזרחות אוסטרית זכאים יהודים שהם צאצאים של אזרח אוסטרי או של אזרח האימפריה האוסטרו-הונגרית שהתפרקה ב-1918. יש לשים לב כי האימפריה האוסטרו-הונגרית כללה שטחים שלא נמצאים בשטחי אוסטריה או הונגריה כיום, אלא שייכים למדינות כמו פולין ורומניה, מה שמגדיל קהל הזכאים לאזרחות זו.  החוק האוסטרי מתיר גם לנינים של אזרחים אוסטריים לקבל אזרחות.

כאמור, בשנת 2020 תוקן חוק האוסטרי, וכעת במסגרתו זכאים לאזרחות אוסטרית גם צאצאיהם של יהודים שגורשו או ברחו מאימת השלטון הנאצי בין 1933 ל-1945.

ישראלים שלא בטוחים אם הם עונים על תנאי הסף הללו יכולים לפנות לחברה כמו "פספורטוגו" שסייעה לרבים בתהליך הוצאת האזרחות האוסטרית. בתור התחלה החברה תבדוק את זכאותכם ללא תשלום. 

אני זכאי. מה עכשיו?

תהליך הוצאת אזרחות אוסטרית הוא תהליך בירוקרטי-משפטי שבמסגרתו יש לספק לרשויות האוסטריות ראיות המוכיחות שלמגיש הבקשה שורשים אוסטריים. הראיות יכולות לכלול תעודות ומסמכים המוכיחים כי אחד הסבים או הסבתות היו אזרחים אוסטריים בעבר, כמו: תעודת פטירה , תעודת לידה, תעודת בית ספר, תעודת נישואים. לאחר מכן, על מגיש הבקשה להמציא מסמכים כמו תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת יושר ועוד. מטרת שלב זה היא לקשר בין מגיש הבקשה לאזרח האוסטרי על פי הוא רוצה לקבל אזרחות. השלב הבא הוא בעצם הגשת הבקשה לאזרחות אוסטרית.

חלק מהשלבים הנ"ל מצריכים פנייה לעורך דין, גנאולוג, מתרגם, וכן דיוק במילוי טופסי הבקשה, מה שדורש השקעה של זמן, משאבים ומאמץ. חברה כמו "פספורטוגו" נותנת למבקש הבקשה את כל השירותים האלה ומאפשרת לו להמשיך לעסוק בעיסוקיו היום-יומיים. יותר מזה, "פספורטוגו" מגדילה את הסיכויים של לקוחותיה לקבל את האזרחות האוסטרית בשל ניסיונה רב השנים בליווי ישראלים בתהליך ובשל ההיכרות הטובה של עם החוקים האוסטריים.

למה כדאי להוציא אזרחות אוסטרית?

סיבות רבות מביאות ישראלים להגיש בקשה לאזרחות אוסטרית (אזרחות בה ניתן להחזיק בנוסף לאזרחות הישראלית) ולרוב לא מדובר ברצון להגר למדינה המרכז אירופית. חלק ממגישי הבקשות רואים בהוצאת אזרחות אוסטרית סגירת מעגל או עשיית צדק לאחר שאבותיהם גורשו או נרדפו באוסטריה על ידי הנאצים.    

אך הסיבה המרכזית (או סיבה נוספת) להוצאת אזרחות אוסטרית היא הרצון בדרכון אוסטרי, זאת אומרת בדרכון אירופי. הדרכון האירופי מאפשר למחזיקים בו ולמשפחותיהם חופש תנועה בכל מדינות האיחוד האירופי וכן את האפשרות להיכנס לכ-188 מדינות בעולם ללא ויזה.

המעוניינים בלימודים גבוהים באחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה המעולים של אירופה, לא רק שיוכל לעשות זאת – אלא במקרים רבים יוכל לעשות זאת בחינם.

הדרכון האוסטרי-אירופי אף פותח בפני אנשי עסקים ומשקיעים אפיקי השקעה שלא היו נגישים להם קודם, ויחד איתם גם הטבות להן זכאים אזרחים אירופים בלבד.

למה אתם מחכים? אם אתם חושבים שאתם זכאים לאזרחות אוסטרית, צרו קשר עם "פספורטוגו"

 

מי זכאי לקבל אזרחות אוסטרית?
אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!