fbpx

טקסיים אזרחיים באולמות וגני אירועים בארץ

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

חתונה היא אירוע בעל משמעות של שניים שבוחרים להתחייב זה לזה או זו לזו או זה לזו. אך לא תמיד ניתן לקיים חתונה כדת וכדין ולא כולם גם מעוניינים לעשות זאת.
ישנם זוגות אוהבים הבוחרים להינשא בטקס נישואין אזרחי, שאינו קשור למוסד הרבנות ויכול להתאים לזוגות חד מיניים או לזוגות שהרבנות מסרבת לחתן או לזוגות שמעדיפים להינשא ללא מאפיינים דתיים.
באופן עקרוני, ניתן להינשא בחתונה אזרחית ביעדים שונים בחו"ל ולשלב גם חגיגה בארץ.
חשוב לדעת שקיימת הכרה רשמית בקיום חתונה אזרחית ביעדים שונים בחו"ל המאפשרים זאת, אך במדינת ישראל עצמה לא ניתן לקיים חתונה אזרחית ולקבל עליה הכרה רשמית.
אם מקיימים חתונה אזרחית בארץ, הרי שניתן להגיש בקשה להיות מוכרים בציבורים ואם מבצעים חתונה אזרחית בחו"ל ביעדים שמוכרים לצורך כך, ישנה אופציה לקבל סטטוס "נשואים" ממשרד הפנים.
על אף הקושי שקיים, זוגות רבים לא מוותרים על טקס אלטרנטיבי ועל מסיבה ומחפשים לחגוג את אהבתם באולמות וגני אירועים בארץ המתאימים לקיום טקס נישואין אזרחי.
כיצד לבחור לוקיישן אולטימטיבי ולהפיק אירוע של חתונה אזרחית בלתי נשכחת? צעדים חשובים בדרך לטקס ייחודי:

 

אורבני טרנדי או פסטורלי קסום?

בבחירת המקום המדויק עבורכם שאלו את עצמכם היכן תרצו להינשא בדרך אלטרנטיבית, האם בגן פורח פתוח תחת כיפת השמיים בין המרבדים הירוקים על רקע הטבע המציץ מכל הכיוונים או תעדיפו דווקא ניחוח עירוני כמו לופט רחב ידיים או טרסה מדליקה המספקת נקודת זווית ממעוף הציפור אל עבר גגות העיר.
חשבו בבחירת המקום על גישה נוחה של המוזמנים, כך שהמקום יהיה קרוב לעורקי תחבורה ראשיים ויהיו להם גם אמצעי תחבורה זמינים להגעה.
התייחסו לפונקציות רלבנטיות כמו תנאי מזג האוויר המשתנים, כדי שלא חלילה האירוע שלכם ייהרס בגלל גשם פתאומי או חמסין כבד.
כדאי מלכתחילה לחפש אתר אירועים שיספק גם שטח פתוח וגם אזור מקורה על מנת שתוכלו להחליט בזמן אמת לפי מצב האקלים איך לחגוג.
מומלץ לבדוק ליתר ביטחון מול אולמות וגני אירועים שעומדים על הפרק אם אכן הם זורמים עם טקסים אזרחיים וידידותיים לחתונות אלטרנטיביות.

 

מי משיא אתכם?

מנחה טקס נישואין אזרחי בעל השפעה רבה על ההנאה ועל ההצלחה וכדאי לבחור מנחה שאתם מתחברים לאישיותו ולהשקפת עולמו, כך שינהל את הטקס בסגנון המועדף עליכם.
ישנם מנחים שמשתמשים בהומור צובט ושנון בעוד אחרים אוהבים לצטט משירים, ישנם מנחים שממש שרים לבני הזוג.
מומלץ לקיים שיחת הכרות מקדימה ותיאום ציפיות עם מי שכותב, מנהל או מנחה את הטקס (או ממלא את שלושת התפקידים) כדי להכניס אותו לעולם האינטימי והייחודי לכם, זאת על מנת שהטקס יהיה תפור בהתאמה אישית ויהפוך לחוויה בלתי שגרתית.
אפשר לקיים טקס שוויוני שמתאים לפורמט המועדף עליכם או טקס מקורי שאינו מחובר למסורת אלא הוא פרי המצאתכם כך שאתם שולטים בכל חלקי ושלבי הטקס.

 

כשקולינריה ואטרקציות נפגשים באירוע גדול מהחיים

חתונה אזרחית יכולה להפוך לחוויה אדירה ואתם קובעים את התכנים. מהן האטרקציות שיתאימו מעבר לטקס המרגש עצמו, ברכות של המוזמנים, קליפים שיציגו את סיפור אהבתכם בדרך משעשעת, סדנה מעניינת ומלמדת ועוד.
התייחסו גם לכל הפונקציות הטכניות של האולם או גן האירועים כך שתהיה לכם הפלטפורמה להפוך את החזון למציאות בקלי קלות ואל תשכחו את הנושא הגסטרונומי על מנת שהסעודה תעמוד בסטנדרטים הגבוהים ותקבעו מה יהיה הסגנון של הפתיחים, העיקריות והקינוחים, בופה עשיר או דוכני מזון מדליקים. אפשר לחשוב על קונספט של חתונה אלטרנטיבית שיבוא לידי ביטוי גם בתוכנית האמנותית לחתונה בפרי סטייל מכל הבחינות.

 

 

קרדיט תמונה: freepik
אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!