נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

חתונה ביוון מחירים

חתונה ביוון מחירים

חתונה ביוון מחיריםכמה רומנטי להינשא על אי מדהים ביוון. רבים מהישראלים מעדיפים חתונה אזרחית על חתונה דתית ומעוניינים ליהנות מהיתרונות שמקנה להם חתונה אזרחית. על מנת לוודא פרטים על חתונה ביוון מחירים, יש לפנות לחברות ישראליות, אשר עוסקות כבר שנים בארגון חתונה ביוון מחירים שונים, לפי התקציב של בני הזוג. לפני התכנון של אירוע החתונה, יש לדאוג לנושא המסמכים, על מנת שניתן יהיה לערוך את טקס החתונה האזרחית. יש לדאוג, כי הדרכון הישראלי יהיה בתוקף, להוציא תמצית תושב באמצעות משרד הפנים אשר שייך לאזור המגורים של בני הזוג. יש להחתים את המסמכים לאחר שתורגמו לאנגלית או ליוונית במשרד החוץ בירושלים בחותמת אפוסטיל במחלקה לאימות מסמכים. מי שמעוניין, יוכל לתרגם את המסמכים מעברית ליוונית בשגרירות יוון. את ההגעה לשגרירות היונית, יש לתאם מראש.

 

הנישואים האזרחיים ביוון, חייבים תיאום מראש עם העירייה אשר בה תהיו מעוניינים לערוך את הטקס. המחירים בין עירייה לעירייה ביוון שונים. לאחר מכן, על הזוג להוציא רישיון או אישור נישואין  ולתאם את מועד החתונה האזרחית. לפני הוצאת רישיון החתונה, על הזוג לפרסם בעיתון מקומי ביוון כי כוונתם להינשא. אם החתונה האזרחית נערכת בכפר או באי, פרסום בלוח מודעות מרכזי יספיק. יש להגיע בתאריך החתונה לעירייה עם שני עדים וצילומי דרכונים ועם העיתון אשר בו פרסמתם את המודעה. בבית העירייה, יש למלא תצהיר, לחתום ולהפקיד את המסמכים המתורגמים. ראש העיר הוא זה שיחתן את הזוג. יש להצהיר מה שם המשפחה שייבחר למען הילדים שיגיעו לעולם בעתיד. את הטקס, יבצע ראש העיר בשפה היוונית, או לפעמים באנגלית, יש לוודא מראש, אם ישנם שירותי תרגום בעירייה.

הטבעות יענדו על אצבעותיכם באמצעות העדים. העלות של הטקס היא זניחה, כך שכבר תוכלו להיווכח, כי חתונה ביוון מחירים זולים בהחלט. לאחר הטקס שהוא אגב די קצר, ראש העיר ימלא את פרטיכם בפנקס הרישום העירוני וכן, גם אתם וגם העדים יצטרכו לחתום על הפנקס. את הדף המקורי של מסמך הנישואין יתנו לזוג עם חותמת נאמן למקור. את המסמך יש להחתים בחותמת אפוסטיל. ההחתמה חייבת להתבצע ביוון, אחרת לתעודת הנישואין לא יהיה תוקף.

העלויות הזולות לחתונה אזרחית ביוון

יש לציין, כי חתונה אזרחית ביוון מחירים זולים, גם כאשר מחשיבים טיסות ושהות, אגרות לעירייה ועריכת מסיבת חתונה בלוקיישנים  מדהימים. ניתן לטייל ולנפוש לאחר החתונה באיים ובאזורים מדהימים שיוון התברכה בהם. שימו לב, כי התקופה הלחוצה ביותר, היא יולי אוגוסט, כך שמומלץ, לא לבחור בתקופה זו, בכדי לערוך חתונה ביוון מחירים. יש לתכנן מראש מה אתם מעוניינים לעשות ביוון, כגון מסלול של נופש שבו תיהנו כזוג נשוי. תכנון מקדים ומוקפד, יגרום להקלה ולחוסר התמצאות, היות ואם תתכננו מראש כל צעד ושלב, תיהנו מכל ארגון של חתונה ביוון. יש לשים לב מתי החגים הנוצריים ביוון, כך שתוכלו להירשם בעירייה, היות והחגים הנוצרים האורתודוקסיים הם בתאריכים מסוימים ויש לבדוק את הנושא היטב.

 

אם אתם מעוניינים להזמין אנשים לחתונה שלכם ביוון, ערכו רשימה מראש, דאגו להם לחבילות נופש אטרקטיביות, כך שבאמצעות חברות נסיעות שמתמחות בנושא של חתונה ביוון מחירים וחבילות נופש לקבוצת מוזמנים, תמצאו את המחירים האטרקטיביים והמשתלמים ביותר. דבר חשוב לא פחות הוא מזג האוויר שישרור ביוון בתקופת השהות שלכם ם. יש לזכור כי למרות שמדובר במזג אוויר ים תיכוני, עדיין מדובר באירופה וישנן תקופות בשנה שבישראל חם ביוון עדיין קריר ולכן, יש לתכנן טוב ולבדוק מה מזג האוויר ביוון בתקופה שבה תתכננו את חתונה ביוון מחירים שתיווכחו כי הם מעל לסבירים.

ארגון חתונה האזרחית ביווןלבצע את ארגון החתונה האזרחית לבד או באמצעות חברה מקצועית?

ישנן  אפשרויות לארגון חתונה ביוון , אם בכוחות עצמכם, או בעזרת חברת ארגון חתונה ביוון. יש כאלה שאינם מעוניינים באירוע, כך שהם יוכלו לארגן בעצמם את החתונה האזרחית, אך יש כאלה שמעוניינים לארגן באמצעות חברות אשר מארגנות את כל הסידורים של הטקס והאירוע עצמו. חברות הפקה וארגון חתונה ביוון מחירים, דואגות לכל פרט, החל מהמסמכים, הרישום לעירייה, מסיבת חתונה בכל מיני בלוקיישנים, כגון איים, יאכטה פרטית, ווילה פרטית עם בריכה, ארגון הטיסות והשהייה במלונות למוזמנים שמגיעים מישראל. תוכלו לסגור את כל הפינות, כולל הסעות וליווי צמוד של מתורגמן, אפילו לבוש, איפור הכלה ועוד.

למעשה כל הזמן אנו רואים חברות הפקה ישראליות שממוקמות  ביוון, בגלל העלייה ברישום ונישואין אזרחיים של ישראלים רבים. אנשים שמעוניינים להינשא אין להם לא את הזמן ולא את האפשרות לערוך את כל סידורי החתונה, על אחת וכמה במדינה זרה שאין הם מכירים את השפה המדוברת בה או את הבירוקרטיה. רבים בוחרים את האופציה הנוחה והקלה יותר, כאשר ארגון חתונה ביוון מחירים הם לא בשמיים. אם יש לכם המלצות על חברה מסוימת, כדאי להתעניין או שתוכלו למצוא ברשת חברות המציעות שירותי חתונה ביוון מחירים וחבילות שתהיינה משתלמות במיוחד למוזמנים ולבני הזוג.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חתונמי - נישואים אזרחים
חתונמי - נישואים אזרחים

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תוכן עניינים

בלוג

זכויות רפואיות

זכויות רפואיות הוא מונח המשמש לתיאור זכויותיו של אדם המקבל טיפול רפואי. זכויות המטופלים כוללות את הזכות לקבל יחס בכבוד

בלוג

ויאגרה ללא מרשם: האם יש דבר כזה?

שנים רבות הויאגרה הישנה שלטה בשוק הפתרונות לאין אונות ושפיכה מוקדמת. ההליך היה ידוע לכולם, פנייה מביכה לרופא על מנת

חתונה בקפריסין
חתונה בישראל
חתונה בפראג/סיישל/יוון