fbpx

ביטוח דירה צד ג – מה זה ולמה הוא חשוב עבורנו?

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

נישואים אזרחיים מעולם לא היו פשוטים יותר !

פוליסת ביטוח, באופן טבעי, מתייחסת ספציפית לרוכש פוליסה ומי שמחזיק בה. הרעיון הוא, שהפוליסה תעזור לנו להתמודד עם סיטואציות שונות, בהתאם למטרות שלשמה הוא רכש אותה, בין אם נגרם לו נזק ובין אם נגרם נזק לרכוש שברשותו. זה נכון במקרים של ביטוח רכב, ביטוח עסק וביטוחים אחרים.

אך ישנו צד נוסף שהפוליסה לכאורה מגנה עליו, על ידי כך שהיא משרתת את בעליה, והוא צד ג'. גורם אחר שנפגע מסיבות כאלה ואחרות, בין אם זה בגלל התנהלות של בעל הפוליסה ובין אם זה בגלל פגיעה שנובעת מהרכוש שלו. כאמור, אנחנו יכולים למצוא ביטוחי צד ג' במקרה של פוליסות רכב, עסק, אחריות מקצועית ועוד.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא ביטוח דירה צד ג'. ביטוח דירה, כידוע, זו פוליסה שנועדה לספק כיסויים לבעליה, במקרים של פגיעה במבנה וכן במקרים של פגיעה ברכוש המאוכלס בו. בשני המקרים, לפוליסה יש משמעות רבה בגלל רמת הסיכונים האפשרית, בין אם זה במקרים של שריפה, הצפה, פגיעה במערכות פנימיות, פריצה, חבלה או מסיבות אחרות.

צד נוסף של הפוליסה הוא ביטוח דירה צד ג'. צד זה מתייחס למקרים בהם הנפגע הוא לא בעל הדירה או הדייר המתגורר בה, אלא גורמים חיצוניים שעלולים להיפגע כתוצאה מהמבנה וא מפעילות שמתרחשת בתוך המבנה או קשורה אליו.

באילו מקרים מדובר וכיצד זה יכול להשפיע על בעל הפוליסה?

בעיקרון, ביטוח דירה צד ג', נועד להגן על בעל הפוליסה, בעל הדירה, ממקרים בהם כתוצאה מנזק שקיים במבנה או כתוצאה מפעילות שמתרחשת בתוכו, נפגע גורם אחר, בין אם זה בגוף או ברכוש. למשל, אם כתוצאה מביקור בדירה אדם מסוים נפגע או הרכוש שלו נפגע, אז שהפוליסה מספקת כיסוי לנזק (על פי תנאים שנקבעו מראש). זה נכון גם למקרים בהם נופל דבר מה ממרפסת או מהחלון הדירה אל קומות נמוכות יותר וגורמות נזק.

בעיקרון ביטוח דירה צד ג', מתייחס לכל מצב בו יש פגיעות בגוף או ברכוש של אדם, המוגדר צד ג'. מדובר על אנשים שאינם מתגוררים בדירה ואינם קשורים לפוליסה. חשוב לציין, שלא מדובר גם על עובדים בדירה, אשר אותם יש לכסות בפוליסות נפרדות.

איך רוכשים פוליסת ביטוח דירה צד ג' בצורה נכונה?

בשביל לרכוש פוליסה בצורה נכונה, יש לבחון מה בדיוק היא מכסה, האם היא מספקת לנו כיסויים לכל מצב שיכול להתרחש, בהתאם למצבים שאנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים איתם. למשל, אם יש לנו חיית מחמד, רצוי שהפוליסה תתייחס גם למצב של כיסוי נזקים שהוא עלול לגרום לאדם או רכוש. כמו כן, הפוליסה צריכה להתייחס לפגיעה ברכוש ובמבנה של דירות אחרות, כאלה שצמודות לדירה שלנו או נמצאות מעליה/מתחתיה, ועלולות להינזק בגלל המבנה שברשותנו.

קרדיט תמונה: freepik
אז מה היה לנו בכתבה:
המרכז לחתונה אזרחית
המרכז לחתונה אזרחית

חברתנו שמה לעצמה כמטרה להפוך את כל הליך הנישואים האזרחיים למשהו פשוט ומזמין .

אנו מאמינים שלכל אדם יש את הזכות לבחור ולהתחתן בכבוד ושואפים להפוך את התחום לנגיש וזול הרבה יותר.

ישנם מספר דרכים לבצע את הנישואים האזרחיים וחברות רבות המציעים אותם שירותים ולכן אנו מציעים לכם לבחור את החברה שתדאג לצרכים האיישים שלכם ותדע לטפל בכל מה שצריך מול כל הגורמים הרלוונטים.

נישואים הם חלק מרכזי וחשוב בחיינו ומטרתנו היא לגרום לכל אדם לממש את רצונו בדרכו שלו.

053-3569517

חתונה אזרחית בקפריסין

חתונה אזרחית בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

נישואים אזרחים זה כבר לא מה שהיה פעם, אם פעם להתחתן בנישואים אזרחיים היה תהליך מורכב שכולל בירוקרטיה רבה טיסה למדינה זרה שתומכת ברעיון תשלום כסף רב וכו'..

כיום התהליך קל ופשוט בהרבה. הכירו את הדור החדש של החתונות האזרחיות- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

אנו נדאג לכם לכל פרט מרגע הבקשה ועד אשר תהיו נשואים רשמית.

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!